Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

8 minutes ago, Skyhighatrist said:

E dugo ti je i potrajao :lolol:

 

Jbg kućo, sve investicije u Srbiji su pogresne investicije. Ne moze posten covek da zivi od svog rada. 

Moram da idem preko, u tudju zemlju gde nista nije moje, da bih mogao porodici da obezbedim "normalan" zivot. Ovde to ne mogu, a to mi je duznost. Jebi ga u dupe ga jebi.

 

  • +1 3
Link to comment

Bas sam razocaran i smoren. Treba sina da naucim da skija, uskoro ce da napuni 4 godine a ja nemam lovu da ga odvedem na zimovanje... nemam lovu da ga odvedem ni na more, a trazi mi. Samo mi dugovi rastu, ja pojacavam alkohol i "pijenje", grozna situacija.

Jebem te zivote. 

Ne znam ni sto vas smaram, jbm li ga, imam potrebu da izbacim iz sebe. Ne zamerite, jer koga interesuju moji jadi. Nikoga :)

  • +1 4
Link to comment
  • 5 months later...

Da probam i ovde: Jel ima neko preporuku za dobar printer, crno-beli radi posao, da boja sto duze traje, da moze da istampa 40-50 strana teksta a ne umre, jos ako je u kombu sa skenerom (ali moze i bez skenera). Najosnovnije da stampa 50ak strana dnevno a traje sto duze bez da moram da menjam toner svaki cas ili da stuca i kvari se?

Link to comment
8 minutes ago, Mel said:

Da probam i ovde: Jel ima neko preporuku za dobar printer, crno-beli radi posao, da boja sto duze traje, da moze da istampa 40-50 strana teksta a ne umre, jos ako je u kombu sa skenerom (ali moze i bez skenera). Najosnovnije da stampa 50ak strana dnevno a traje sto duze bez da moram da menjam toner svaki cas ili da stuca i kvari se?

probala si svuda, sem tamo gde treba

ovde ćeš ponajpre dobiti valjani savet

 

 

Link to comment
51 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

probala si svuda, sem tamo gde treba

ovde ćeš ponajpre dobiti valjani savet

 

 

 

Hvala, odoh i tamo da postavim.

Link to comment
  • 3 weeks later...
26 minutes ago, beyoncé said:

da li neko zna kolika je plata data analitičara u srb? 

Tesko je odgovoriti precizno jer se puno njih potpisuje kao data analyst. Plus senioritet plus drasticna razlika u platama cak i u okviru IT sektora ... 

  • Hvala 1
Link to comment
On 25.5.2022. at 13:40, beyoncé said:

da li neko zna kolika je plata data analitičara u srb? 

 

On 25.5.2022. at 15:13, beyoncé said:

hvala! pretpostavila sam da odgovor nije jednostavan, ali ne znam kako precizno da pitam. medior 🙄 pozicija, medicinski sektor. 

Evo fishing booker je poceo sa objavom plata i za poziciji data engineer ( nije analyst, ali eto ima data u imenu :D )

 

78D3E3B3-127E-4286-A0BB-AA89DA7EA429.png

 

Postoji trac da su ipak malo cifre preduvane, ali ne znam zasigurno

  • +1 1
Link to comment

hvala ti!

rečene su mi i veće cifre od ovih, tako da i dalje nisam načisto. 

mada, još mi nije najjasnije ni šta je sve data analyst, engineer me tek totalno prevazilazi.

 

 

Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...