Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Svo to drvljenje oko mentalnog stanja jadnih malih fudbalera je meni izuzetno iritantno. Na ovom EŠ su mediji posebno zainteresovani za sve moguće psihofizičke tegobe, inspirisao ih je Eriksenov kolaps pa sad samo lešinare i zabrinuto se pitaju da li je ovaj ili onaj u stanju da nastavi utakmicu ili će morati da mu se bla bla truć.

 

Englezi kukumavče o uvredljivim porukama koji se šalju njihovim repstativcima putem društvenih mreža, navodno ih je bilo oko 2,000 tokom grupne faze :cry: Pedeset miliona stanovnika a čak dve hiljade porukica o tome kako su Kejn ili Sterling debili, o tempora, o mores...

 

Piskarali su i o Moratinom mentalnom zdravlju, nije to Lončarević izmislio. Kako li izdržava mučenik, mora da je prvi centarfor u istoriji fudbala kome su sopstveni navijači zviždali...

 

malo je to ozbiljnije od zviždanja. zdravstveni problem kao bilo koji, zašto bi te iritiralo ako neko ima zdravstveni problem

 

 

  • +1 1
Link to comment
 
malo je to ozbiljnije od zviždanja. zdravstveni problem kao bilo koji, zašto bi te iritiralo ako neko ima zdravstveni problem
 
 
Zdravstvene probleme konstatuju i leče medicinski stručnjaci, a ne medijski lešinari koji se upadljivo nadaju nekoj teškoj povredi / javnom nervnom slomu.

Sve to pod velom dušebrižništva, naravno: "Jao neće valjda, baš bi bilo strašno da ne može da nastavi utakmicu, da su prinuđeni da ga oživljavaju na travi lajv kao Eriksena, sećate se tih potresnih scena dragi gledaoci... ali evo, nije mu ništa, jebiga, ostanite uz Novu S i Sport Klub..."
  • +1 1
Link to comment

Sluša li ko ovu dvojicu na nSport što komentarišu džudo? Priče sa pijace, duhovite opaske, totalno opuštena atmosfera, dok se u pozadini takmičari džudaju™ :nobles:

 

Ovaj jedan ima glas kao Marko Stolica sa 3k

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

I jeste Stolica. Meni su ok, zato što je to džudo gdje su prenosi do jaja statični, za razliku od afektiranja dvojca sa motosportova i njihovih "uf, uf, ajao", prijatelju, ti si tu radi publike da olakšaš praćenje prenosa, objasniš nešto, malo profesionalizma nije na odmet. Mani privatizacije prenosa.

Link to comment

BTW, stolica se od svih njih jedini "organizovano" bavi sportom. Trenirao košarku.
No naravno zabole ga da se cima...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Zapravo je na džudou odličan. Valjda je i to trenirao, stalno se zahvaljuje nekom treneru u prenosima. Vidi se da zna materiju, a i bude zabavan. Ti prenosi i komentari džudoa su nešto ponajbolje na našim televizijama u toj branši, uz onog tipa što prenosi biciklizam i još par poznavalaca materije tipa onaj lik što prenosi odbojku na SK ili zimski sportovi na ES. 

Link to comment
19 hours ago, levi said:

mislim da se Stolica i sam više ne seća da je bio na 3K

 

I da je zaboravio, sigurno se podsetio jer ponovo vodi muzičku emisiju na Novoj.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Koja dijabola prenosi streljaštvo jutros?

Puca se malokalibarska puška , trostav, Arsovićeva u finalu.
I on sve vreme pominje vazdušnu pušku, pominje dijabole,

"Promašen" komentator za streljaštvo.

 

 

Edited by Pegin
typo
Link to comment

Sarenac, kojeg inace gotivim, cita jutros poene igracica posle kosarke Amerika - Spanija, i kaze za neku Amerikanku 17 poena, 7 skokova i 7 asistencija, dakle vrlo blizu svog dabl dabl proseka od 12 poena i 12 skokova... sjajno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Ja mislim da on svrši svaki put kad se neko od igrača približi ili ostvari "dvocifreni" učinak. Nevjerovatno kakav fetiš čovjek ima na broj deset. "Prvi dvocifreni", "još jedan dvocifreni", itd.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...