Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ne verujem usima, Stojanovic izgovorio rec "poluvreme" (sada vec tri poluvremena nisu dali gol)! Sta se desilo? Kako je popustila paznja? :huh:

 

EDIT: evo jos jednom:...na poluvremenu 1:0, ukupno 2:0. :blink:

Edited by Nesh
Link to comment
  • 3 weeks later...

Kako ne reče NČ-u da je užasna osoba onomad kad ga je ugostio na SK, nego mu čovek preuzeo emisiju i izblamirao ga. Slično bi bilo i kada bi ugostio Lorenca face to face.

Link to comment

Slikom smo u dvorani, na stadionu...ponovo smo slikom u dvorani, na stadionu, ledenoj ploci...dobrodosli slikom...

Nikome da se omakne lapsus pa da propusti da naglasi da smo SLIKOM na n, n+1...

Voleo bih da kazu da smo slikom i tonom, zbunjuju me zvuci koji dolaze iz televizora, ne znam gde smo tonom...

Sitnicarim, ali bas me nervira to sto kad jedan od komentatora prdne i nastavi da prdi jedno isto, svi pozure da se useru...uglavnom tonom, bez slike.

Onaj audio serator sa RTSa uveo pokusao do lopte, i uspeo do lopte i sad se to siri...

 

Mogo sam ovo i na jezicki hejt, al ajd neka stoji ovde dok ne otvorimo kakav mrzirteljski topik za komentatorske novogovore i baljezganja...

 

 

Link to comment

Tonom smo u studiju u Kosutnjaku ispred 14inca, a u poslednje vreme u nekom softveru koji pravi huk praznih tribina, i pokenjam se na ledja onom kome je to palo na pamet da napravi.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 10.4.2021. at 2:14, Nesh said:

Voleo bih da kazu da smo slikom i tonom, zbunjuju me zvuci koji dolaze iz televizora, ne znam gde smo tonom...

 

Nocas pocinje NBA utakmica i komentator kaze Dobrodosli...gde vec...slikom i zvukom! :D

Mora da je neko s foruma pa zeza Waldorfa i Stetlera neduzan kritizersko-sitnicarski svet. :mad:

Link to comment

Ko je ovaj smarač na SK5, trenutno prenosi RBS-Rapid?

Lik 20min ronda o statistici, zanimljivostima, istoriji, odradjuje rekapitulaciju tekućeg i prošlog kola, uopšte ne pominje šta se dešava na terenu. Kao da čita tekst u onom petominutnom delu zvanom SPORT u TV Dnevniku.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ova dvojica na Areni...pred kraj prvog poluvremena lik kaže možda izvede Rašforda na poluvremenu, sve je moguće :ajde:

Pa moguće je da i ti leba jedeš od komentarisanja fudbala.

  • Haha 1
Link to comment

Pre toga kadar na Solskjera, njegova klasična grimasa, samo oči rade. Lik kaže Solskjer traži u glavi šta da uradi na poluvremenu.

 

Postoji reč u srpskom za to, razmišlja,

 

Nepoznavanje gramatike se podrazumeva - statistiki.

 

Link to comment
Just now, radisa said:

Nepoznavanje fudbala je ipak najveći nedostatak ovog lika...

 

Ima ih dvojica :D

 

Sem ako ne slušaš beznadežnog Nemanju Matića na ptc

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...