Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

To mora da je bio prof. dr Slavko Trninić. Čovek je u ona vremena imao u domalom prstu leve noge više teorijskog znanja nego što mnoge proslavljene kolege treneri mogu da zajedno pročitaju do kraja života.

Link to comment
20 hours ago, jimi said:

To je prenosio Mutic koji je bio car, ne lelemud. Svako iz stare generacije, sa izuzetkom Luke Jezine, Kominjala i Anzulovica, je imao neku minijaturu (Delic, Djurkovic, Milojko...) ili biser (Vladanko) koji se i dan danas pamte a koje mladji pokusavaju da dostignu ali to izgleda izvestaceno.

 

Nikitin vrhunac je kad u trenutku kad Partizan osvaja Evropsku titulu nasiroko objasnjava da je i zasto  na trenutak zacutao.

 

 

Edit: Imao je i Anzulovic fantastican biser kad je najavio zensku kosarkasku utakmicu u kojoj igraju momcad Elemesa protiv momcadi Jezica.

 

 

Na početku se u pozadini čuje Nikitović.

Meni Mutićev glas nije uopšte prijao, a to lelemudi se odnosilo na taj njih odnos prema prenosu gde ih je bolelo uvo da bilo šta nauče o samom sportu. Oni su prenosili košarku nekoliko decenije ali sve dok se sredinom 90ih nije pojavio Šarenac niko živ u Jugoslaviji/Srbiji nije znao šta je pick 'n roll i slične stvari koje sada čak i prosečan gledalac prepoznaje bez problema. Nikita nije znao šta je skok, šta je asistencija, o čemu dalje da pričamo jbg :D

Ne treba prenos da zvuči kao kongres MIT i Stanford inženjera da se samo frljaju brojevima i nekim komplikovanim izrazima, ali vala i to njihovo komentarisanje iz 80s je bilo baš mnogo loše.

 

 

Link to comment
4 hours ago, Lord Stef said:

A, Oven je bio, ja sam bio ubedjen da je Dzerard, no ne menja poentu :D Jedan od nadrealnijih momenata sportskog novinarstva.

 

Posle se navadio i ja sam ubedjen da je i StiviG bio kasnije. MekManamana se sećam takodje, o Bekamu i Viktoriji ne treba trošiti reči.

 

Ostaje antologijski prenos Acike i Nenada Stefanovića (koji je tad prenosio Kalčo, pa prešao na Pink sa BK) tekme izmedju Engleske i Italije u kvalifikacijama.

 

Btw ja sam Božo Sušec tim kad je fudbal u pitanju all the way.

Link to comment

Multiprenos na Areni.

Ajde što nismo videli gol iz glavne utakmice uživo zbog gola u Milanu, nego su se ova dvojica toliko udubila u traženje statistike o hetrikovima™, da nisu videli ponovljen snimak i konstatovali su da Arsenal vodi tek kad su ovi krenuli sa centra. Ovaj 1 kaže "To su vam čari multiprenosa".

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

RTS je kao pomoćnika komentatora/stručnog saradnika za svetski kup dovela tipa koji o rvanju zna manje od mene koji sam takmičenja gledao možda 5 puta. Voditelj bi mogla da bude i moja tašta, verovatno se više puta potukla nego on.

 

Nekih 4/5 meča za bronzu u 55kg pričali o mma, naravno sve lupetajući.

Edited by zorglub
Link to comment
4 minutes ago, Nesh said:

Visko kaze uobicajeno "sa levom nogom", a onda se u sekundi ispravlja "to jest, levom nogom"...da li je moguce da je dosao i taj dan...:D

Upravo sam isto napisao na PL temi :D

Link to comment
On 1.11.2020. at 2:05, James Marshall said:

Meni je možda ipak najgora ekipa sa srpskog ES, privatizovali to tamo a realno većina teški kompleksaši i neznalice, danas sam pokušao da gledam Keln-Bajern i Debeli koji bukvalno komentariše na nivou kafane. I Smiljan Banjac je tu, lik koji tripuje neviđenu veličinu i bitnost, kao i onaj rasista sa atletike.

 

 

Jel Banjac ovaj sto prenosi sad Lever-Bajern? 

 

Uzasan je, u sred 100% sanse vergla neku pricu koju nece da prekine nego kad je zavrsi uzbudi se zbog sanse koja je bila prije 5 sekundi.

 

Ne znam jel mi gori on ili ona dvojica sto se kao zajebavaju i urlaju u toku prenosa. Jebeni retardi...

 

 

Da, Eurosport ima najgore fudbalske komentatore.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...