Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Prema SBB-ovom PR-u koji je upravo izašao, ES4K bi trebalo da bude stalan kanal, a ne samo privremen kao ranije (prilikom odredjenih sportskih manifestacija)...

 

 

 

Quote

Našim korisnicima od 1.jula omogućavamo uživanje u sportskim sadržajima na još jednom kanalu Eurosport 4K.

Pored Sport Klub 4K, Eurosport 4K biće dostupan EON korisnicima od Start paketa na poziciji 132.

U okviru EON Video kluba od 1.jula takođe biće dostupno više od hiljadu novih naslova! Vavoom Play katalog bogatiji je za više od 500 naslova, u Nick+ stiže više od 440 novih naslova za najmlađe, a novi filmovi dostupni su i u Cinemix katalogu, koji će biti dostupan korisnicima od Start paketa.

Takođe, kanal Viasat Nature emitovaće se isključivo u HD rezoluciji. Pozicija kanala ostaje nepromenjena i kanal je dostupan korisnicima od Start paketa na poziciji 189 na EON platformi.

Mediaset Italia kanal od prvog dana jula biće dostupan na poziciji 281 od Start paketa na EON i D3 platformama, umesto kanala Rai Due koji prestaje sa emitovanjem.

 

Link to comment
9 minutes ago, Savic said:

@Jeremija

 

Ove godine Eurosport ne prenosi Wimbledon.

 

 

 

Još jedan potvrda da ga neće gasiti. Kako stoje sa ovim ostalim GS-ovima, da li je izgledno da i njih pogube?

Edited by Jeremija
Link to comment
17 minutes ago, Savic said:

Ostala tri Grand Slama prenose.

 

 

Meni je ovo baš iznenadjenje, noćas kad sam video da su uveli ES4K bilo mi je malo čudno da je išao bilijar (ranije je uvek bio samo tenis), ali sam mislio da su možda samo malo osvežili šemu za kasne sate...

 

I bolje da (Wimbledon) ide samo na SK, ako ništa drugo mnogo veća (i bolja) pokrivenost kanalima...

Edited by Jeremija
Link to comment

Nemoj da zezaš, mislim da (do sada) nisu imali live tenisa  u programu. Moram da uključim da vidim i to čudo...  :lolol:

 

 

Stvarno ide Federer, to je sad neki novi momenat, valjda će nabaviti i (4K) prava i za Masterse...

Edited by Jeremija
Link to comment

Šuška se da je TV Arena Sport kupila TV prava za Premier League od sezone 2022/23. Ugovor je na šest godina.

Ako je to istina, zbogom Sport Klubu posle 15 godina.

Link to comment

Vidim da nema Centralne i Istocne Evrope na spisku, jos uvek. Do sada je prava imao IMG, od sada kazu, prica se, suska se uveliko, prava kupili neki skandinavci, vrv ovaj NENT, i da PL ide od sledece sezone na 6 god na Arenu.
Ala se zaduzuju, ala ih pumpaju, pihhh

Uzas! [emoji24]

Link to comment

Forumaš iz HR Ulica Ulice sa vezama u HT-u na RTV forumu:

Quote

Ono što se može saznati između redova je to da je Sport klub ponudio znatno veći iznos za Premier ligu u odnosu na trenutni ugovor ali da je iznos od strane Arena jednostavno nevjerovatan ( ne znam apsolutne cifre, niti zna moj sugovornik iz HT-a ali takav info je došao iz Srbije )..... 


https://rtvforum.net/arena-sport-t188-s8400.html#p232883

Link to comment

Sunce ti jebem, SK će kako je krenulo staviti katanac na radnju do 2023. 

 

Ali kakvi retardi prenose na Areni fudbal, bukvalno mi je i LŠ negledljiva zbog njih. Kakvi god da su pojedini sa SK ipak tu ima par kvalitetnih komentatora sa višedececnijskim iskustvom prenošenja Engleza. U najavi agonija. 

  • +1 2
Link to comment
Sunce ti jebem, SK će kako je krenulo staviti katanac na radnju do 2023. 
 
Ali kakvi retardi prenose na Areni fudbal, bukvalno mi je i LŠ negledljiva zbog njih. Kakvi god da su pojedini sa SK ipak tu ima par kvalitetnih komentatora sa višedececnijskim iskustvom prenošenja Engleza. U najavi agonija. 
A može da bude u najavi "dođite kod nas da prenosite PL, evo kamare para!"







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...