Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Posle sokantnog ispadanja iz evrope koje mi je tesko palo i jos mi nije jasno kako smo uspeli sve one prilike da prokockamo da napisem i neko moje misljenje u pokusacu kratkim crtama .

Vidim ceka se ili prizeljkuje da se nekom ˝skine glava˝,naravno u smislu nekog odlaska.

  S vecinom stavova se slazem da je bilo velikih propusta uprave i ono poklanjanje Mitrovica Zvezdi koje me je vise pogodilo nego ovo ispadanje od Gzire.Ali da li je za sve kriv Toncev!?

Da smo prosli maltezane mi nebi mogli gotovo sigurno da igramo u Nisu,tako da to vise ne bi bila ta prica sto se tice Radnickog u Evropi.E sad ko je najveci krivac za ovo ispadanje,a ne bih reko blamazu jel to nije,a pokusavaju pro Bg mediji da to nametnu. 

Ja bih rekao da su kao prvo najveci krivci sami fudbaleri.Za Onakve greske i igranje bez imalo fudbalske lucidnostii bezobrazluka ,nije kriv  Ivica a ni Sivic. Toncev je kriv sto je dovodio neke fudbalere pod maskom pojacanja ,a oni nisu ni blizu toga.Mozda je profit u pitanju,ne znanje ili nesto trece ali da li je to presudno....

Sivic je kriv sto to nije odmah markirao i procenio da ce prolaz protiv Gzire biti jako tezak,a ne da prica bajke o srpskom i malteskom fudbalu.Plus sto mislim da je jako lose vodio ekipu s klupe i podlegao pritisku medija i navijaca za neke stvari.

Da se malo osvrnemo na nasu ekipu u revansu. 

  Golmani su nam na nivou nase druge lige!Slabi na procenama,itrcavanjima...Ni jednu tesku loptu nisu skinuli. 

 

Francuz Gaku nije nikakvo pjacanje!Decko igra kao amater bez ikakve iteligencija,stalno ispada  s nekim losim procenama,lose procenjuje.Doduse ima i dobrih karakteritika ,ali njemu treba bar 6 meseci privikavanja da bi bio neko pojacanje za evropu.

Kad sam rekao da Mladjovica ne treba tako lako otpisivati ,sad  se potvrdilo....Garantujem da bi bili mnogo bolji s njim u ekipi.

 

Aksentije sasvim pristojan igrac ,kamo srece da je vecina kao on ...

 

Tolordava korektan i dobar igrac ,skinuo gomilu lopti ,borio se lavovski s jakim brazilcima.

Jovicic igrac koji tek treba da se nadogradjuje...On definitivno nije smeo da se baci u vatru na ovoj utakmici...Bez ikustva,slab u duelima..

 

Sredina Pejovic sasvim ok iako je imao puno gresaka ,al je pokusavao da neto uradi,Arsa jedna velika 0 i nije mi jano kako je on dobio prednost u odnosu na Micibucija.Ni blizu onog igraca koji je nekad bio .Trebalo se i njemu zahvaliti kao i Kovacevicu.

Dimic sasvim korektan ,ali ocigledno rovit.  

 

Petrov na krilu u prvom meni nevidljiv u drugom bolji ....,ali ono ne znanje kad je direkto kriv za primljeni drugi gol ,gde ima loptu u nogama ,kraj je za desetinu sekundi i umesto da ide ka korni,da drzi loptu kao sto bi svaki igrac uradio on olako pada i trazi da mu sudija svirta faul na ivici sesnaesterca!?Kontra i mi primamo gol... Nerazumno do bola

Jovanovic savim korektno i korektan igrac za evropu.  

 

Stulic nazalost slab,mek u duelima....nije igrac za evropu jos uvek.Kolko god zvucalo glupo,ali njemu treba jos puno takmicarskih utakmica da bi usao u neku formu....

 

Ajdar ,Stajic....igraci bez ikustva ,ako neko misli da moze s njima da nesto vise uradi odmah u ovom trenutku se grdno prevario....rano ubaceni u vatru

Mesarovic mi je ne definisan covek....moze da uradi mnogo ,a i da usere isto toliko....To se u evropi ne prasta!!!

 

E sad ko je mislio da ce mo sa okvom ekipom  lako proci u evropi ,pa i Gziru je preveliki navijac .... koji ne gledaa objetivno,laik ili jednostavno covek pogresi u datoj situaciji....Mislim da je ovo trece kod Sivica i da ga je ponela atmosfera i pola sata dobre igre protiv Partizana.

Lako proci u evropi ..........bez ponajboljih igraca ....Mitrovic i Jamkam...bez jedinog pravog pojacanja Marjanovica i bez Savica koji ima veliko iskustvo ,a i ponavljam Mladjovica koji je odigrao sasvim korektno proslu sezonu i ima dosta iskustva ,iko je imao dve greske(savkom se desi).........je bila vraski teska misija.

Igraci koji su bili zamene trenutno nisu kalibar za evropu ....i s  pomeni jako losim vodjenjem ekipe gde menjas tri iskusna igraca odjednom u jos ranoj fazi utakmice bez ikakvog objetivnog razloga,je po meni presudilo ishod....

 

Da zavrsim pricu ,a svako ce sam da nadje krivca za ovaj poraz,ako vec nije.....ovo je samo moje vidjenje nekih stvari...

 

Manimo se evrope i velikih nadanja dok ne dobijemo prvo stadion i dobre terene za trening.S tim ce doci verujem mnogo bolji marketing i sve ostalo.... Dali ce biti Toncev ili neko treci i to je nebitno kad pocnemo da licimo na ozbiljnu ekipu ,a ne da nam se smeju svi koji dodju na sramotu koja se zove stadion i nazovi pomocni tereni FK Radnicki!!!

 

Sutra je nova utakmica,ja volim Radnicki i bicu svim srcem uz njega u nove pobede.Mnogo je bitno da se dobije TSC. 

Ostali kako god po nahodjenju....

 

Radnicki u :heart:

  • +1 2
Link to comment

Ostaviti Sivica, dovesti pojacanja ali prava i pustiti coveka da radi.

Ne moze preko noci i ne moze na silu. Malo nam je falilo da bude mnogo dobro, jedan momenat protiv Partizana i jedan momenat protiv Gzire. Nikada tezi start sa uobicajenim nasim problemima zvanim uprava, zvanim ne plansko poslovanje...

Trener gresi i gresio je kao i svi ali nije kriv za trenutnu situaciju.

Jedan od retkih koga mogu da slusam.

Napravice nam on novog Mitrovica, nekog Mustafu i opet ce izlog biti pun. Samo neka puste coveka da radi.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ostaviti Sivica, dovesti pojacanja ali prava i pustiti coveka da radi.

Ne moze preko noci i ne moze na silu. Malo nam je falilo da bude mnogo dobro, jedan momenat protiv Partizana i jedan momenat protiv Gzire. Nikada tezi start sa uobicajenim nasim problemima zvanim uprava, zvanim ne plansko poslovanje...

Trener gresi i gresio je kao i svi ali nije kriv za trenutnu situaciju.

Jedan od retkih koga mogu da slusam.

Napravice nam on novog Mitrovica, nekog Mustafu i opet ce izlog biti pun. Samo neka puste coveka da radi.

Slažem se. Iako sad od onih bombi od pojačanja verovatno nema ništa zbog ispadanja iz Evrope, ja mislim da su nam potrebniji sada da stvorimo jak tim i napadamo drugo mesto koje nije nedostižno( Partizan u kanalu). Ivica sad treba da se otvori i dovede ove igrače koje je planirao.

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, cvetanovic17 said:

Cene ulaznica za danas?
Video sam samo da je jug 200?

ЈУГ - 250 динара

ИСТОК - 500 динара

ЗАПАД - 500 динара

ЛОЖА - 2000 динара

Link to comment
12 minutes ago, cvetanovic17 said:

Meni ovo liči na klasično vraćanje bodova što su nam dali za Evropu:sleep:

Niko nam nista nije dao jer ta Evropa donosi pare. Samo sto smo ucestvovali smo stavili 200-300.000e u dzep. Nemoj te niko laze da se tek tako pustaju utakmice.

Ili mozda Toncev dogovorio da dele pare 😁😁😁

Link to comment

Bice bolje, vraca se Yamkam, malo da srede glavu. Ide polako serija laksih protivnika koje mora da dobiju pa ce vidimo kako ce da izgledaju

Link to comment

Posle Zvezde smo ušli kontinuitet...na svaku utakmicu primamo po tri gola.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 1
Link to comment

Duga je sezona. Doci ce to sve pod konac.

Gaku jos treba da se privikne na nas fudbal i jos da uci.

Pejovic kapiten ko da je hteo da dobije karton. Ja bih mu se zahvalio. Bez mozak!!!

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...