Jump to content
IGNORED

Voće


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Imam kajsije, šljive, jabuke, kruške, maline, kupine, grožđe, višnje, marelu i dud. Od svega toga najviše volim kajsije, ali su one baš kritične svake godine, pošto ne mogu da prežive martovski mraz nikada. Prošle godine ih je bilo ~30 na pet stabala, pretprošle nismo mogli sve ni da oberemo.

 

Od ostalog najviše volim lubenice i breskve, ali i svo drugo koje raste kod nas rado jedem. Južno me ne radi mnogo, iako volim narandže i limun. Od banana mi često izlaze afte, kapiram da je to od hemija kojim ih kljukaju.

Edited by napadaj
Link to comment
29 minutes ago, renne said:

ima i u bunaru dud, jedan kod kilera, drugi na ulasku na autoput

bojim se da ću te dudove obogaćene olovom i drugim teškim metalima da preskočim. ako može da se nađe neki dud divljak koji nije zagađen takav dolazi u obzir. 

Link to comment

otkošćena, oderana i naseckana breskva je prihvatljiva stvar, a ja imam fobiju od samo pomisli da zagrizem breskvu i da mi se lepljivi sok sliva niz ruku i bradu. 

fani inaf, ja po ukusu nemam nemam ništa protiv ni jednog voća, al verovatno ne postoji ni jedno koje ikad krejvujem. osim možda po nekad lubenice, al to je više stvar žeđi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...