Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Zvezdan Cebinac, desno krilo Partizana; igrao kratko (polusezonu) u Zvezdi posle "trampe": Vasovic iz Zvezde u Partizan a Cebinac iz Partizana u Zvezdu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

ok, mozda ne vazi za starije generacije ali od kako je zvezda postala popularna u nasem narodu ime zvezdan se dobija bukvalno po njoj. 

Edited by Bright Billy
Link to comment

Imao sam devojku po imenu Zvezdana, ona je bila grobarka do fundamenta.

Mlađa generacija, na prelazu iz generacije X u milenialse

 

Esid: ćale joj bio zakleti zvezdaš ali je negde omanuo u odgoju :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment

cerke umeju brutalne kontre da udaraju, uglavnom sa razlogom. zato sam se i zadrzao na imenu zvezdan a zvezdane nisam hteo da uvlacim u pricu :D

Link to comment

Kao dete, do 1959., ziveo sam na Neimaru, u Dubljanskoj.  U nasoj zgradi, ziveo je bracni par zadrtih Zvezdasa.  Zvali smo ih Rajko i Rajka (iako im to nisu bila krstena imena).  Posle su dobili sina kome je krsteno ime bilo Rajko.

Link to comment
11 hours ago, Milosh76 said:

 

Ako nije bitno da li je Zvezdas, zasto se onda Sever buni kad treba da se dovede neki bivsi igrac Partizana? Bitno je da dobro igra fudbal, a manje bitno za koga je igrao. Ili tu postoji neka razlika

 

To moras sa njima da vidis :D

 

Mada ne vidim vezu. Bilo je dosta igraca u raznim sportovima koji su navijali za Partizan a zavrsavali u Zvezdi i obrnuto. Ima ih i sada. Da ne ulazimo u suludost same ideje, ali navijaci se bune da u Zvezdi igraju oni koji su igrali u Partizanu, a ne oni za koje se sumnja da su nekad navijali... mislim ceo taj koncept je debilan, al ajd kad ga vec pomenu...

Link to comment
ok, mozda ne vazi za starije generacije ali od kako je zvezda postala popularna u nasem narodu ime zvezdan se dobija bukvalno po njoj. 


Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, de Sisti said:

 

Kakvi su ovo bocni udari, ja sam mislio da nas je Zvezdan razduzio :fantom:

 

 

Cekaj jos par dana, pa ce imati veliki intervju za Novosti ili kod Balerine i "objasnice" sve oko duga i reprograma za porez i Dan Tanu i Jugovica i 3M za menadzerske provizije... 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...