Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 hours ago, harper said:

Svasta. Na tolikim poljima u Banatu treba da se obere kukuruz, malina u Zapadnoj Srbiji vapi za vrednim rukama da je uberu, a vi idete u teretanu da dizete celik i razvlacite gumu. Vezbate na otvorenom, lako je da odrzite distancu od drugih beraca, alkohola uvek dosta da se dezinfikujete i spolja i iznutra, plus je drustveno korisno i placaju vam umesto da vi placate. No-brainer, kako god okrenes.:s_d:

kako si aleksandre :hihi:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

kako si aleksandre :hihi:

 

Hajde da probam ponovo. Neko mi je izbrisao odgovor sledece sadrzine: najbolje u regionu a za dve, najkasnije tri godine bicu medju boljima u Evropi.:D

 

Hint za moderaciju: Stavio sam smajli na kraj recenice. Nasalila se Buba, nasalio se ja. U cemu je problem?

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Hint za moderaciju: Stavio sam smajli na kraj recenice. Nasalila se Buba, nasalio se ja. U cemu je problem?

Buše te harpere, početak pada.

 

Baš kao Aleksandra što buše.

Edited by Milošica
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Buše te harpere, početak pada.

 

Baš kao Aleksandra što buše.

 

Znao sam ja da nesto nije u redu kad sam uhvatio Redorana da zakopava oruzje u Ritopeku.:dry:

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Buše te harpere, početak pada.

 

Baš kao Aleksandra što buše.

 

I Titu su brisali postove pre nego sto je...

 

 

...nema veze.

 

 

37 preminulo, vise od 2000 novozarazenih.

 

 

@harper

Odakle bre kukuruz u aprilu, skoro maju..nemoj da te cuje neko. U mom kraju se cerke nisu davale u kuce u kojima se kukuruz nije obrao do prvog mraza.

Link to comment
9 minutes ago, SNARC said:

 

@harper

Odakle bre kukuruz u aprilu, skoro maju..nemoj da te cuje neko. U mom kraju se cerke nisu davale u kuce u kojima se kukuruz nije obrao do prvog mraza.

 

Globalno zagrevanje, druze, ni kukuruz vise nije ono sto je nekad bio.:D

Link to comment

Moram da primetim da je ova nasa tema Covid-19 Coronavirus poprilicno mirna,  sto je dobar znak. Bilo je dana da ne stizem da procitam sta ste sve pisali. Posebno me raduje sto nema novosti na Zarazeni forumasi i Licne price.  Samo da tako i ostane zauvek. Sad nam ostaje da navijamo da se max smiri ovaj talas. 

Naravno i da se sto vise ljudi vakcinise.  Ovaj moj uzorak vakcinisanih koji su zakacili koronu je fantastican. Sve je to bilo kao neka prehlada,  "najgore" je prosla jedna mlada zena (40) u smislu da je popila kutiju antibiotika zbog sinusa (pluca proverena,  cista).  Mene to mnogo raduje. 

S druge strane sto bi se reklo dusa me boli za ljude koji su se cuvali i bili svesni situacije, a nastradali od pritiska okoline.  Ajde rodjace da se vidimo,  pa neces se kriti 100 godina,  zdravi smo itd.,   covek 70+ u procesu vakcinacije 

Edited by Sandradjer
  • +1 6
Link to comment
On 17.4.2021. at 16:26, gospa buba said:

al ce se bahatish :s_w:

sent from bubamoto
 

 

On 17.4.2021. at 16:42, harper said:

 

Pri tom je vakcinisan pa mu se smesi 84 dana na Halkidikiju. Ima da se vrati iz Grcke kao pljunuti Dzejms Braun.:D

 

Ovo!!!

 

Samo, obzirom na količinu dlaka po cmglave, više onajo Jazak Hejz, al bože moj!

Link to comment

U Srbiji je u poslednja 24 sata evidentirano još 2.604 osoba zaraženih koronavirusom, a preminulo je još 35 osoba.
Testirano je ukupno 12.482 građana, a na respiratorima je 217 pacijenata.

Link to comment
14 minutes ago, Jumanji said:

U Srbiji je u poslednja 24 sata evidentirano još 2.604 osoba zaraženih koronavirusom, a preminulo je još 35 osoba.
Testirano je ukupno 12.482 građana, a na respiratorima je 217 pacijenata.

 

kao da se smanjuje procenat pozitivnih medju testiranima?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...