Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Joj majko mila zašto cable management ovako na gore [emoji3]
Radio sam u firmi kojoj to bilo rešeno tako... Sve gore kroz "spušteni plafon".
I funkcionisalo sve...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

Kod nas to ne bi prošlo direktorovu estetsku kontrolu, on je insistirao da nijedan kabl ne sme da bude vidljiv. 

Rispekt za gospodina.

  • +1 4
Link to comment
Just now, Sammael said:

Kod nas to ne bi prošlo direktorovu estetsku kontrolu, on je insistirao da nijedan kabl ne sme da bude vidljiv. 

bravo, tako i ja sve projektujem

 

ovo što visi sa tavana, to je za amatere :sleep:

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Ros said:

 

mozda misle da niko ne sedi i ceka u salonu vec ili termin ili cekanje napolju. tako rade zapadni i istocni njemci

bas to, desava se da bude vise onih koji cekaju, cak i kad se zakazuje... i to je po meni bas ok mera. no nije da ce bas nesto kontrolisati, pretpostavljam.

Link to comment
3 minutes ago, Aleksija said:

bas to, desava se da bude vise onih koji cekaju, cak i kad se zakazuje... i to je po meni bas ok mera. no nije da ce bas nesto kontrolisati, pretpostavljam.

to zavisi od mušterije

 

ja sam neki dan ladno jednu što čeka i sedi bez maske (a i frizerka i ja sa maskama, to mi je bio uslov da dođem) iznapušavala

na kraju me je pogledala mrko i izašla, nije htela da stavi masku, meni još bolje

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

to zavisi od mušterije

 

ja sam neki dan ladno jednu što čeka i sedi bez maske (a i frizerka i ja sa maskama, to mi je bio uslov da dođem) iznapušavala

na kraju me je pogledala mrko i izašla, nije htela da stavi masku, meni još bolje

svega sam se nagledala dok nismo ustanovile pravilo da dolazim na kraju radnog vremena i budem jedina musterija.

generalno, u salonu slavicu ne mozes da zaobidjes, a posle nekog vremena ti dosadi da placas uslugu i aktivno brines o javnom zdravlju.

 

poslednja racionalizacija koju sam cula (dok sam jos isla kod frizera) je bila da je "dever jedva preziveo, a stalno nosio masku... pa sta, bar da zivim normalno, kad nista ne pomaze".

 

 

  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, Aleksija said:

bas to, desava se da bude vise onih koji cekaju, cak i kad se zakazuje... i to je po meni bas ok mera. no nije da ce bas nesto kontrolisati, pretpostavljam.

 

mnogo zavisi od ljudi koji rade u salonu. tamo gde ja uvek idem nema sanse da neko sedi i ceka. jedini izuzetak je roditelj koji je doveo malo dete. ostali napolje i cekaj ako hoces. cekao sam preko sat vremena da dodjem na red, i svakih par minuta je neko iz salona pogledavao napolje i gledao da li se i napolju drzi odstojanje i nose maske. mada nije bilo potrebe jer su ovde ljudi vecinom disciplinovani i vode racuna

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

mnogo zavisi od ljudi koji rade u salonu. tamo gde ja uvek idem nema sanse da neko sedi i ceka. jedini izuzetak je roditelj koji je doveo malo dete. ostali napolje i cekaj ako hoces. cekao sam preko sat vremena da dodjem na red, i svakih par minuta je neko iz salona pogledavao napolje i gledao da li se i napolju drzi odstojanje i nose maske. mada nije bilo potrebe jer su ovde ljudi vecinom disciplinovani i vode racuna

eh brate, to si ti negde na zapadutm

 

pa ovde mora dežurna slavica da sedi i da razmenjuje poslednje tračeve sa frizerkom, gde bre bez toga? pa to onda nije frizer u srbiji :s_d:

 

ja svoju frizerku volim ne što dobro šiša, već što je ćutolog :D

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

mnogo zavisi od ljudi koji rade u salonu. tamo gde ja uvek idem nema sanse da neko sedi i ceka. jedini izuzetak je roditelj koji je doveo malo dete. ostali napolje i cekaj ako hoces. cekao sam preko sat vremena da dodjem na red, i svakih par minuta je neko iz salona pogledavao napolje i gledao da li se i napolju drzi odstojanje i nose maske. mada nije bilo potrebe jer su ovde ljudi vecinom disciplinovani i vode racuna

pa jeste, kao kod nas, samo sve suprotno :)

  • Haha 1
Link to comment

ja se sisao, od kad traje pandemija, dva puta kod frizera, jednom posle ukidanja vs, samo sm bio ja, maske smo nosili oboje..drugi put, letos, kad je uveliko vladao drugi pik, kod druge frizerke, em me iznervirala, em odrala, da nadoknadi, od tad se sisam sam..

Link to comment
42 minutes ago, Ros said:

 

mnogo zavisi od ljudi koji rade u salonu. tamo gde ja uvek idem nema sanse da neko sedi i ceka. jedini izuzetak je roditelj koji je doveo malo dete. ostali napolje i cekaj ako hoces. cekao sam preko sat vremena da dodjem na red, i svakih par minuta je neko iz salona pogledavao napolje i gledao da li se i napolju drzi odstojanje i nose maske. mada nije bilo potrebe jer su ovde ljudi vecinom disciplinovani i vode racuna

 

Jebo te, da moram da cekam sat vremena da se oshisham izgledao bih za par godina kao Robinzon Kruso.:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...