Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

6 minutes ago, Haralampije said:

 

Gresna mi dusa, ali barem u Beogradu ne umire niko, prema podacima.

 

U celoj Srbiji van Beograda prijave 15, na KZS objave 11 mrtvih za celu Srbiju :hail:

Link to comment

U6f6ola.jpg

 

blic.rs/vesti/drustvo/crvene-zone-srbije-zabrinjavajuce-je-koliko-je-gradova-zarista-korone-u-nasoj-zemlji/q4g4pmc

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

Kazu:

 

 

U Srbiji je u poslednja 24 sata potvrđeno 344 novih slučajeva korona virusa, dok je preminulo čak 13 osoba !

Testirano 8.659 osoba, pozitivno 344.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=23

U prethodnih 24 sata hospitalizovano je 203 osobe, na respuratorima trenutno 170 osoba

Link to comment

Od tih 13 jedan je i iz Stare Pazove, što znam. Evo njegove priče i slike zdravstva po ko zna koji put, ovo je javno objavio na fb njegov prijatelj pa kontam da nije problem da se šeruje, šeruju i mnogi iz mesta. Inače sam video tog čoveka pre tipa 7 dana, donosio mi je stalno te novine koje je izdavao za gazdaricu lokala, stvarno je bio prefinjen, učtiv, kulturan, slojevit čovek. :( Otišao u bolnicu i poslali ga kući da tamo umre, tako je ispalo.

 

Zadnjih desetak dana žalio se na slabost i povišenu temperaturu, iznad 37 stepeni. Dve nedelje je odlazio u ''Kovid ambulantu'', Stara Pazova, gde su smatrali da nema virus Korona. Krajem prošle nedelje bilo mu je sve gore, pa su ga 9.7.2020. odvezli u Sremsku Mitrovicu, gde primaju obolele od novog virusa. Otpustili su ga 10. jula i poslali da 14 dana provede kod kuće u samoizolaciji. Nalaz na virus bio je pozitivan. Zvao sam ga telefonom svaki dan, a njemu je bilo sve lošije. Gubio je snagu i nije mogao da jede. Isto stanje snašlo je i Sofiju, Zoranovu majku.
Jutros od 7 sati zvao sam u Staroj Pazovi sve nadležne i molio sam da neko od lekara poseti Zorana, da proceni njegovo zdravstveno stanje i da se preduzme neko lečenje? Pitao sam izabranog lekara, Hitnu pomoć, ''Kovid ambulantu'' i direktorku Doma zdravlja. Verovao sam da su nešto preduzeli i ćutao sam do 16 sati. Pozvao sam Zorana. Javila se njegova majka Sofija i rekla: ''Dovezli su nas u Sremsku Mitrovicu. Zoran je preminuo!'' Nisam mogao da verujem!

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Od tih 13 jedan je i iz Stare Pazove, što znam. Evo njegove priče i slike zdravstva po ko zna koji put, ovo je javno objavio na fb njegov prijatelj pa kontam da nije problem da se šeruje, šeruju i mnogi iz mesta. Inače sam video tog čoveka pre tipa 7 dana, donosio mi je stalno te novine koje je izdavao za gazdaricu lokala, stvarno je bio prefinjen, učtiv, kulturan, slojevit čovek. :( Otišao u bolnicu i poslali ga kući da tamo umre, tako je ispalo.

 

Zadnjih desetak dana žalio se na slabost i povišenu temperaturu, iznad 37 stepeni. Dve nedelje je odlazio u ''Kovid ambulantu'', Stara Pazova, gde su smatrali da nema virus Korona. Krajem prošle nedelje bilo mu je sve gore, pa su ga 9.7.2020. odvezli u Sremsku Mitrovicu, gde primaju obolele od novog virusa. Otpustili su ga 10. jula i poslali da 14 dana provede kod kuće u samoizolaciji. Nalaz na virus bio je pozitivan. Zvao sam ga telefonom svaki dan, a njemu je bilo sve lošije. Gubio je snagu i nije mogao da jede. Isto stanje snašlo je i Sofiju, Zoranovu majku.
Jutros od 7 sati zvao sam u Staroj Pazovi sve nadležne i molio sam da neko od lekara poseti Zorana, da proceni njegovo zdravstveno stanje i da se preduzme neko lečenje? Pitao sam izabranog lekara, Hitnu pomoć, ''Kovid ambulantu'' i direktorku Doma zdravlja. Verovao sam da su nešto preduzeli i ćutao sam do 16 sati. Pozvao sam Zorana. Javila se njegova majka Sofija i rekla: ''Dovezli su nas u Sremsku Mitrovicu. Zoran je preminuo!'' Nisam mogao da verujem!

 

 

Uzas,uzas, kako sam besna

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ista priča

šta vam je to, taj most?

52 minutes ago, Далибор said:

ako je istina teška sramota

pa kad nisu naručili ani brnabić koja ih svako jutro zove da ih pita šta im treba

Link to comment
53 minutes ago, Далибор said:

ako je istina teška sramota

 

Vazno je da se Vucic sprdao zato sto je Djilas odneo posteljinu u Novi Pazar jer su mu rekli da to fali i da ako vec nesto donosi, dobro je da donese posteljinu.

 

Izgleda da nema posteljine u Krnjesevcima pa mora donacijama da se obezbedjuje.:dry:

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

Od tih 13 jedan je i iz Stare Pazove, što znam. Evo njegove priče i slike zdravstva po ko zna koji put, ovo je javno objavio na fb njegov prijatelj pa kontam da nije problem da se šeruje, šeruju i mnogi iz mesta. Inače sam video tog čoveka pre tipa 7 dana, donosio mi je stalno te novine koje je izdavao za gazdaricu lokala, stvarno je bio prefinjen, učtiv, kulturan, slojevit čovek. :( Otišao u bolnicu i poslali ga kući da tamo umre, tako je ispalo.

 

Zadnjih desetak dana žalio se na slabost i povišenu temperaturu, iznad 37 stepeni. Dve nedelje je odlazio u ''Kovid ambulantu'', Stara Pazova, gde su smatrali da nema virus Korona. Krajem prošle nedelje bilo mu je sve gore, pa su ga 9.7.2020. odvezli u Sremsku Mitrovicu, gde primaju obolele od novog virusa. Otpustili su ga 10. jula i poslali da 14 dana provede kod kuće u samoizolaciji. Nalaz na virus bio je pozitivan. Zvao sam ga telefonom svaki dan, a njemu je bilo sve lošije. Gubio je snagu i nije mogao da jede. Isto stanje snašlo je i Sofiju, Zoranovu majku.
Jutros od 7 sati zvao sam u Staroj Pazovi sve nadležne i molio sam da neko od lekara poseti Zorana, da proceni njegovo zdravstveno stanje i da se preduzme neko lečenje? Pitao sam izabranog lekara, Hitnu pomoć, ''Kovid ambulantu'' i direktorku Doma zdravlja. Verovao sam da su nešto preduzeli i ćutao sam do 16 sati. Pozvao sam Zorana. Javila se njegova majka Sofija i rekla: ''Dovezli su nas u Sremsku Mitrovicu. Zoran je preminuo!'' Nisam mogao da verujem!

 

 

 

Kad prodje ova igranka sa koronom bice teskog sranja na sve strane. Treba ici iz ovog govna od zemlje, samo da svi pozivimo do tada. 

  • +1 3
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...