Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

On 9.4.2020. at 22:12, bradilko said:

kakva je bila fila, tri finala za redom i jedna titula. 

a interesantno je kako se prave nekakve bajke o rukijima a jedina bajka i neprevazidjeni uspeh je medjik djonson i titula. niko nikad nije bio ni blizu tom uspehu. dodjes medju najbolje na svetu i budes mvp finala. niko ni blizu tome. 

ma doukinsa iz file sam gledo u beogradu garant. 

 

Malo mu je i pomoglo što je imao najboljeg na svetu u svom timu, Džabara koji je u finalu davao 33 poena u proseku, doduše, ono što je Magic uradio u 6oj tekmi je jedna od najboljih partija u finalima ikad, daleko da nije doprineo. 

Link to comment
5 hours ago, iDemo said:

Ona eseferjot reprezentacija - tacnije njena prva ekipa - je bila nesto drugo, mogla je svakome da da po 20 poena fore i opet da ih opere do kraja utakmice... Klupa te iste ekipe je mogla sve to isto sa samo™ 10-12 poena fore... Velika greota sto se to nije odigralo, velika... 

+1

imali smo igrae koji mogu da održe ritam 40 minuta čak i sa drim timom. 

 

38 minutes ago, Mil@n said:

 

Malo mu je i pomoglo što je imao najboljeg na svetu u svom timu, Džabara koji je u finalu davao 33 poena u proseku, doduše, ono što je Magic uradio u 6oj tekmi je jedna od najboljih partija u finalima ikad, daleko da nije doprineo. 

medžik je meni najbolji svih vremena ( ne računam džabara ili čemberlena). za 1o sezona 5 titula, plej od 2 i nešto, valda drugi asistent za deset sezona, vidim sad da bi i 83. lejkersi uzeli titulu ali su im bili povređeni trojica važnih igrača (mek adu, nixon, vorti). čovek revolucija košarke. u toj šestoj utakmici se spuštao na niski post i imao 40 koševa, 15-ak skokova i 7-8 asistencija. i to sve sa 20 godina. ruki sezona! pa to niko nikad nije dostigao. a imao je za tih 10 godina gomilu plej of finala konferencija, izgubljenih nba finala i 5 titula a protiv sebe nikad jaču ligu. bed bojse, seltikse, filu, hjuston.. nikad jaču ligu. 

 

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

+1

jbt, lbj, pa njega je svabo rastavio na komade


Jbg, titula Klivlendu mi ipak vredi za dve. Plus bolesni broj odigranih minuta prakticno bez povrede celu karijeru. 
 

Link to comment
1 minute ago, Mos said:


Jbg, titula Klivlendu mi ipak vredi za dve. Plus bolesni broj odigranih minuta prakticno bez povrede celu karijeru. 
 

ma naravno. 

18 minutes ago, Plajvi said:

Omiljeno finale ikada. 

+1, ceo plejof, prvo su izbacili lejkerse, proslogodisnje sampione i to metlom, pa onda oklahomu sa bradom, vestbrukom i durantelom, pa onda monstruozni majami.

Link to comment

Sa sve starkeljama Kidom i Pejom koji nisu uzeli titulu u prajmu i Terijem koji je prangijao za sve pare. 

Bili su simpa i onda kad su igrali Nash, Finley, Van Exel i Bradley, ali sam tih godina (iako mi je Heat simpa fransiza generalno) navijao za sve pare protiv njih. A protiv Lakersa oduvek. :D

Edited by Plajvi
Link to comment
On 4.4.2020. at 20:17, bradilko said:

gledam ove snimke iz 80-ih. nba i ncaa. toliko sam bio zeljan toga tad pa da me mine zelja. jedno finale sam gledao kad se povredio ajzea. 

pa kako je izgubio georgetown. 

dzordan, keni smit, perkins izgubili od dakica. i jos neke sam gledao legendarne utakmice ( tako vele komentatori). 

pa filadelfija sa dr i melonom, hjuston. sjajne utakmice.

za ncaa- kazu da su 80-e bile zlatno doba. 

a mozda najinteresantnije je rast chicago bullsa. kako se gradila ta ekipa do titule. kljucno je bilo kad su pobedili opak detroit ( koji bi uzeo i trecu titulu da se tomas nije povredio). i kljuc je bio u pipenu. sve je moglo da se zameni ali on je bio odlucujuci faktor. to sam ko klinjoz ukapirao. tad je sve pocelo. inace bi jordan bez njega bio nedan bernard king ili manje nego dr dzej.

Što se tiče Pippena tu ga je Detroit i napravio igračem. Izlomili su ga, zaradio je šavove na bradi, usrao se al na kraju ipak stisnuo zube i porastao.

Btw ko ne prati eurostep.hr na fejsu nek zaprati, odlične tekstove pišu

Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Sa sve starkeljama Kidom i Pejom koji nisu uzeli titulu u prajmu i Terijem koji je prangijao za sve pare. 

Bili su simpa i onda kad su igrali Nash, Finley, Van Exel i Bradley, ali sam tih godina (iako mi je Heat simpa fransiza generalno) navijao za sve pare protiv njih. A protiv Lakersa oduvek. :D

 

I Šonom Merionom, čovekom sa najružnijim šutem u istoroji košarke. :D

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...