Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Mozemo ponovo da se prebrojimo, ali mora svako da se izjasni sad u 2020. I onda da poredimo!

Meni ipak zalosno jer vidim koliko nam drugara fali. :( 

 

Kod mene su LAL i uslovno:

- Fila zbog Embiida

- Portland zbog Lilarda :heart:

- Finiks zbog mog super korisnog igraca u Fantaziju Oubrea Jr. i mucenog Ejtona 

- Sacramento zbog Boce i Bjelice!

Edited by MayDay
Link to comment

ima samo jedna ekipa protiv koje uvek navijam i to je jamesova ekipa. ima jos igraca koji su antipaticni npr mccollum, paul, butler, lowry, lavine...ali sam indeferentan prema njihovim ekipama, neki cak i imaju gotivne ekipe.

 

sto se tice igraca koje gotivim tu su: iguodala, draymond green, embiid, jrue holiday, covington, klay thompson...

 

ekipe koje gotivim naravno zavisi od igraca. npr prva sestorka na istoku svi imaju zanimljive i gotivne ekipe. milwaukee zbog antetokounmpa i brutalne kosarke sto igraju, sixersi zbog embiida i ceo njihov fazon, boston mi je kul, samo dok se ne gleda njihov feed, toronto isto gotivna prica sa trenerom godine, malo me tu nerviraju ibaka i lowry ali ajde, indaina bez nekog superstara i uvek nekako u drugom planu. oladipa sam gotivio jos dok je igrao za indianu. sabonis se cini da ce biti zver, brogdno super pametan i zahvalan igrac. miami isto odlicna ekipica koja mi je bila najmanje zanimljiva ali dolaskom iguodale su mi ok. jedino me butler nervira. pa cak i orlando sa fultzom, isaacom i sada mucenim gordonom. jedino zbog naseg bertansa se ponekad ukljucim u utakmice wizardsa. jedva cekam da se wall vrati. ista prica i za brooklyn sa durantom. ostatak istoka mi je bas sranje, nema depresivnijih ekipa od detroita, clevelanda, new yorka, charlottea, pa cak i chicaga. bas su negledljivi.

 

na zapadu naravno denver, lac samo da lal ne bude sampion inace su mi bezveze, cak mi je houston postao simpatican koliko se raspadnu u playoffu, nekako uvek bilo lepo to videti. utah je isto zanimljivo zbog jedinstvenog stila sto furaju godinama, thunder i memphis su bas cool sa njihovom underdog pricom ove sezone. ptb i sas me nerviraju poslednjih nekoliko sezona uprkos lillardu i popu. 

pelicansi su mi uvek bili jedan od omiljenih ekipa samo zbog toga kakvi su mucenici bili godinama. sada bas imaju svetlu buducnost sa odlicnim klincima. sacramento da nema nasih bilo bi bas tuzno za pracenje, kao sto je npr minnesota ali oni bar imaju townsa. phoenix mi je meh, ayton mi ide na zivce i predvidjam da ce biti bust. dallas i doncic su mi jos zanimljivi za gledanje ali cenim da ce se to promeniti vrlo brzo kada mi se doncic smuci sa njegovim stilom a la harden.

golden state ce mi biti broj 1. sledece godine kada se svi vrate uprkos wigginsu. ima previse gotivnih likova u toj fransizi.

Link to comment

Meni su supersonicsi bili omiljeni klub za vreme Pejtona i Kempa...naravno navijalo se za Sac kad su nasi bili tamo...ali najvise live tekmi sam pratio Denver od kada je Jokara otisao preko

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...