Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

8 minutes ago, freakns said:

ima te i u Phoenixu i Lakersima... a kojot je tada bio zbunjen. to je bilo za vreme flaira sa Chegijem, pa nije znao jel tobdzija ili furundzija, samim tim i ovaki spisak :D

 

@Joe, to D je Detroit znaci :D

 

Ma i (Phoenix) je nešto istorijski, za ono početkom 90ih...

 

Za LAL sam uvek navijao, još od Magica, sramim se priznati... :(

Link to comment
46 minutes ago, pbg12345 said:

nemoj se pravis naivan sad

znamo svi da je to bilo zbog kirilenka rusije putina :fantom:

 

eh da je samo nba kod kojota :D

 

 

ovu listu definitivno treba apdejtovati, vecinu ovih timova ne mogu da smislim :D

Link to comment
11 minutes ago, freakns said:

ima te i u Phoenixu i Lakersima... a kojot je tada bio zbunjen. to je bilo za vreme flaira sa Chegijem, pa nije znao jel tobdzija ili furundzija, samim tim i ovaki spisak :D

 

@Joe, to D je Detroit znaci :D

 

D je tu zato to je amo Joe bilo zauzeto u tom trenutku, pa ajd da dodam da bude neki kosarkas. Em se nisam potrudio da budem kreativan, em je covek totalno propao kao GM nedugo posle toga, pa se ispotavilo kao dosta los izbor.

 

ali definitivno se nisam izjasnio kao navijac detroita.

Link to comment

vidis da mau kaze da je to skupljala na osnovu postova sa onog njenog nba topika

 

moguce da si samo bio zaljubljen u nekog pistonsa tada, a ona to shvatila kao navijanje za detroit :fantom:

 

ili u darkana pa te drzalo dugo

 

axa, eto otkud to d!!!

 

:Jova:

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Kajri opet povredio rame...mozda sad i pristane na operaciju

Nikad od njega covek.

Nekako je uspeo da me iznervira vishe i od Kavaja™ dok se ovaj prenemagao u SAS... 

Link to comment

Ma najbolje da sam ja izmisljala ko za koga navija. Sve je bilo na self-reporting bazi. Molim lepo.

 

Inace, kojotu je tada OKC bio the team. To je ono sto se ne menja i nije uslovno navijanje, kao sto sam ja tada uslovno navijala za Filu zbog MCW. Danas uslovno navijam za Filu zbog meckice Embida.

Edited by MayDay
Link to comment

Zato sto ljudi, logicno, navijaju za simpaticne igrace a ne za tim. Cim su otisli Harden i Durant broj navijaca Oklahome je spao na mozda jednog. Isto vazi i za Klivlend sa LBJem i Kajrijem, nove Kliperse, itd. Forum ima samo nekoliko zagrizenih timskih navijaca decenijama vec, kao Freak za Denver, JR za Portland, Teacher Nikse, Fei Majami, onaj momak sto navija za Indijanu, itd. Ostali se rotiraju po simpatijama na svakih 4-5 godina.

Edited by Mos
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...