Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

ovo veče kod II, rezwalker bi imao štošta da očita, ko neke egipatske vaze. samo profili. 

 

jel realno da nemaš de da staviš kameru pa da se vidi osoba jebote. 

Link to comment
ovo veče kod II, rezwalker bi imao štošta da očita, ko neke egipatske vaze. samo profili. 
 
jel realno da nemaš de da staviš kameru pa da se vidi osoba jebote. 
Šta, bilo je: Daj drugo oko, uvo ne mora...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

dobra je obućinara, stilizovali su je uspešno

 

 

ja generalno imam problem sa tim njihovim pregledom dana zbog termina emitovanja. takav format treba da bude u kasnovečernjim satima tipa 22, 23. to nisu vesti pa da mora da ga gruvaju u primetime-u, pregled je u pitanju sa redakcijakim komentarom(uvodom) zato se i emituje na kraju dana(tipa ono što radi šprajc na rtl-u

 

a vesti u prime-u im je dnevnik u 19 sa n1, pa onda grunu ovo sa onom pauzom između

 

 

suma summarum, obućinara je super, sve ostalo oko tog pregleda dana je manje više maslo skupine amatera

  • +1 2
Link to comment
dobra je obućinara, stilizovali su je uspešno
 
 
ja generalno imam problem sa tim njihovim pregledom dana zbog termina emitovanja. takav format treba da bude u kasnovečernjim satima tipa 22, 23. to nisu vesti pa da mora da ga gruvaju u primetime-u, pregled je u pitanju sa redakcijakim komentarom(uvodom) zato se i emituje na kraju dana(tipa ono što radi šprajc na rtl-u
 
a vesti u prime-u im je dnevnik u 19 sa n1, pa onda grunu ovo sa onom pauzom između
 
 
suma summarum, obućinara je super, sve ostalo oko tog pregleda dana je manje više maslo skupine amatera
Tačno tako.
Sećam se priče jednog biznismena za kasne vesti na BK:
Taman kad sve pozavršavam da vidim šta je bilo van ovog mog biznisa...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

dobra je obućina. više mi odgovara od GD. saglasan sam da je blesavo da u 8 počinje ono što sam prežvakao u 7 na N1. tako da dnevnik N1 mi je manje bitan.

 

da, neko je ovde napisao da georgijev piše ove vodne rečenice. meni su uvek delovali kao obućinin rukopis.

Link to comment

ne mislim da je pretenciozan ali jeste usiljen, u najkracem dosadan mi je kao neku strinu da slusam.

no, vole je ljudi i to je ok i korisno za srpsku medijsku scen

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...