Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ova 'sota je raspad jbt. Šta radi onaj zajebant na klupi niko ne zna. A realno-sasvim solidan tim, al kad neko nume jbg...

Memfis odličan, niti tu ima nekih fancy igrača, niti je to neki segzi basket al rade posao.:fantom:JJJ je vec sad sjajan, vrhunski pick.

Link to comment

lebron mislim da je opasniji sa lakersima nego što je bio sa cavsima... ingram i kuzma su mlađi i opasniji igrači od jr-a i lovea,baš ono što mu je trebalo ...a ima i trenera...

 

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Verovatno si u pravu, ali dzaba mu to, zapad je zajebaniji od istoka. Mozda dogodine ako dograbe nekog superstara, ali tad ce on imati 34

ma nije sve u tome...jebo više to udruživanje snaga...ne fali im niko...glavno je sad da ingram postane all star,a možda čak i kuzma...nisam volio ni cavse ni miami ali ovi lakersi su mi simpatični  

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Verovatno si u pravu, ali dzaba mu to, zapad je zajebaniji od istoka. Mozda dogodine ako dograbe nekog superstara, ali tad ce on imati 34

 

ja nemam sumnju da će lebron da isporučuje svoje do 37,38 godine.

Link to comment

Ja imam, sta znam, nemam na cemu da baziram to osim na nekim istorijskim podacima, Kobe je poceo da puca sa 35 recimo. Igrace LBJ i tada i to dosta dobro, ali nece moci da bude stats lider ekipe kao sada. Opet, mozda i gresim, bumo videli.

 

In other news - Hjuston sa Meloem 4:6, Hjuston bez Meloa 4:1, znam da ne moze sve bas tako plasticno da se gleda, ali kakva anti-reklama za coveka, ne bih ga u Partizan doveo.

Link to comment
Sa uživanjem pratim ovaj raspad gsw-a. 
 
Ali opet će osvojiti samo će više biti lozenja kad udju u PO sa trećeg mesta npr. 
Naravno da će osvojiti, nema nikog ni da im prismrdi. Regularni deo je ionako samo da se fanovi drugih ekipa nalože a kad krene PO sledi bolno otrežnjenje. :fantom:
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...