Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Potrebna mi je hitna pomoć! Dete mi je nešto pobrkalo prstima po laptopu. Brozeri se više ne ponašaju normalno.

1.Non-stop mi otvara nove tabove na pretrazi iako ja to ne želim. Resetovao sam i brave i chrome i mozilu i opet isto.

2. Kada kliknem na crtice u brozeru sa strane da pogledam neki sajt on mi samo ponudi opciju da otvorim svih 160 bukmarka odjednom i ništa više! :blink: ne pomažu nikakvi reseti kod brouzera.

3. Kada pokrenem točkić na mišu umesto da mi skroluje stranicu gore/dole on mi zumira + i -

Itd...

Jel ima neki program, neka opciju u windowsu da resetujem ova podešavanja kod pretraživača? Windows 7 je u pitanju.

Link to comment

Da to se nije zaglavilo neko dugme, npr. Ctrl ili i još neko drugo? Ugasi laptop, pa pritiskaj dugmiće da vidiš da neko nije zaglavljeno. Probaj da prikačiš drugu tastaturu preko USB, a ovu da disable-uješ.

Link to comment

Pomogao restart! Ponaša se ponovo normalno.

Uhhh već sam pomislio gotov je a vanredno stanje, ne mogu u servis da ga nosim.

Mator je laptop (8 god.), već sam ga upropaštavao nekoliko puta, polomio sam mu donju levu ivicu ekrana, zatim sam prosuo kafu (ne rade neka slova, pa koristim on screen keyboard), nikako u servis da ga odnesem da mi to otvore i pročiste... U međuvremenu ženi kupio nov laptop pa se "grebem" i tako.. 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
11 minutes ago, Zeleni sto said:

Zaglavilo ti se ctrl dugme na on-screen keyboard-u, pa ti je restart pomogao. :)

da znaš da jeste. oba ctrla su mi bila "pobelela" iako ih nisam pritiskao.

šta sve može da uradi dečja ruka za par sekundi nepažnje :)

 

drugari hvala vam!

 

jbg nisam ni razmišljao o restartu već automatski o windowsu 7... barem sam sad naučio i povezanost ctrl dugmeta sa ovim problemom.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

da zna da jeste. oba ctrla su mi bila "pobelela" iako ih nisam pritiskao.

šta sve može da uradi dečja ruka za par sekundi nepažnje :)

 

drugari hvala vam!

 

jbg nisam ni razmišljao o restartu već automatski o windowsu 7... barem sam sad naučio i povezanost ctrl dugmeta sa ovim problemom.

Ja imam neki laptop star više od 10 godina koji koristim u spavaćoj isključivo da pustim film. Posle par meseci obično počne nešto da ne radi i već godinu dana ne pitam šta je, nego instaliram odmah OS ponovo i to uvek nešto što mi se instalira u tom trenutku, XP, 7, 8, Ubuntu, Fedora, slackware... Bilo šta osim viste.

Link to comment

Je l' se to samo meni cini ili je autor ovih redaka (dole) jedna budaletina neopevana (korisnicka): 

 

Quote

 

Bug fixin’

 

“Time of observation field:

Currently we can't enter 2400 in the time field. Throws a validation error.

This bug needs to be fixed.

 

 

Unapred zahvalan na odgovorima, komentarima i mishljenjima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...