Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

@Mil@nStrategija: izgledom atraktivna, ali zakinuta na mestima na kojima je to možda važnije. Avangardna ni po čemu, a atraktivnost je obično kratkog daha.

Spoiler

Mene već dugo oblikom asocira na peglu na paru

Hondi je verovatno bila potrebna promena u odnosu na neupadljivi (izgledom) Civic koji je nasledila. Agresivni izgled je zadržala i u generaciji koja je nasledila tvoj model (još uvek aktuelna, ali odlazeća generacija) Novi Civic opet nudi zaokret ka čistoj formi:

 

Nova Honda Civic izgleda moćnije, bezbednija je i tehnološki naprednija  (VIDEO) - Vrele gume

 

 

 

Edited by Ras
Link to comment
3 minutes ago, Ras said:

@Mil@nStrategija: izgledom atraktivna, ali zakinuta na mestima na kojima je to možda važnije. Avangardna ni po čemu, a atraktivnost je obično kratkog daha.

  Reveal hidden contents

Mene već dugo oblikom asocira na peglu na paru

Hondi je verovatno bila potrebna promena u odnosu na neupadljivi (izgledom) Civic koji je nasledila. Agresivni izgled je zadržala i u generaciji koja je nasledila tvoj model (još uvek aktuelna, ali odlazeća generacija) Novi Civic opet nudi zaokret ka čistoj formi:

 

Nova Honda Civic izgleda moćnije, bezbednija je i tehnološki naprednija  (VIDEO) - Vrele gume

 

 

 

 

na čemu je zakinuta? je l' nešto zameraš i sledećoj generaciji (Civic 9)?

 

Link to comment
6 minutes ago, Ras said:

@Mil@nStrategija: izgledom atraktivna, ali zakinuta na mestima na kojima je to možda važnije. Avangardna ni po čemu, a atraktivnost je obično kratkog daha.

  Reveal hidden contents

Mene već dugo oblikom asocira na peglu na paru

Hondi je verovatno bila potrebna promena u odnosu na neupadljivi (izgledom) Civic koji je nasledila. Agresivni izgled je zadržala i u generaciji koja je nasledila tvoj model (još uvek aktuelna, ali odlazeća generacija) Novi Civic opet nudi zaokret ka čistoj formi:

 

Nova Honda Civic izgleda moćnije, bezbednija je i tehnološki naprednija  (VIDEO) - Vrele gume

 

 

 

 

Moj je osma generacija, deveta je bila ipak malo pasivnija, pa su sa desetkom opet otišli jedno 10 godina ispred (mnogo različitih mišljenja, meni je prvo bila onako, posle vrh), a sad sa 11. generacijom koju si okačio opet idu u nešto "mirnije vode".

Link to comment

Ladno sam 8. i 9. generaciju posmatrao kao jednu, odnosno devetu (pitomija izgledom) kao da je rifreš osme.

 

Edited by Ras
Link to comment

 

Quote

Strategija: izgledom atraktivna, ali zakinuta na mestima na kojima je to možda važnije. Avangardna ni po čemu, a atraktivnost je obično kratkog daha.

 

 

@Ras Sad vidim ovo
 

Atraktivnost je takva da posle 5 godina vožnje tog auta i 15 godina postojanja istog ne mogu a da ne nabacim osmeh kad mu prilazim i kad ga vidim bilo kad i bilo gde. Uporedi ga sa ostalim modelima iz klase iz 2006 pa mi reci da nije avangarda... Haha. 

Ne znam na čemu je zakinut, znam da osim tvrđeg ogibljenja (što je naravno problem samo u zemljama koje imaju puteve kao što je naša i nigde više), ja autu nemam da navedem manu, ekonomičan je za svoju snagu, motor bukvalno neuništiv, održavanje takođe u granicama normale, a nepredviđeni kvarovi jave se toliko puta da ja do sada imam nula slučajeva. Elektronika u autu i sve u vezi iste su takođe besprekorni, nikakvih problema ni sa čim (nije da ima bog zna šta od iste, doduše) za razliku od raznih Renoa, Pežoa i koječega gde svako malo nešto jebava. 

Naravno, ja sam se šaliio sa Milošem, nije mi poenta da ubeđujem raju da je moj aVto najbolji, neka svako tera šta voli...

Edit: mogao sam da uzmem devetu sa 50.000 na satu, ali nisam hteo zbog 1.4 motora, basic opreme, boje koja mi se ne sviđa, i još par sitnica.

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment

kupio novog civica 2019, brz ko zmija, rokao sam 39 mpg.

onda me na povratku s posla spicila neka tetka otpozadi sa F150 punom brzinom. 

nije videla nista od sunca u ocima. 

zadnji deo ko harmonika, skratila ga za metar, imao sam srece puno da ostanem relativno ok posle toga.

sad uzo CRV-a sa 2.4. Honda svuda trpa sada 1.5 dl turbo, taj motor ima problem sa curenjem benzina u ulje.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

kupio novog civica 2019, brz ko zmija, rokao sam 39 mpg.

onda me na povratku s posla spicila neka tetka otpozadi sa F150 punom brzinom. 

nije videla nista od sunca u ocima. 

zadnji deo ko harmonika, skratila ga za metar, imao sam srece puno da ostanem relativno ok posle toga.

sad uzo CRV-a sa 2.4. Honda svuda trpa sada 1.5 dl turbo, taj motor ima problem sa curenjem benzina u ulje.

 

 

 

 

Kakav si ti to patriota, umesto da pazaris nekog Linkolna ili Kadilaka :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Naravno, ja sam se šaliio sa Milošem, nije mi poenta da ubeđujem raju da je moj aVto najbolji, neka svako tera šta voli...

Ti se salis, a mene srce zaboli svaki put kad mi kazes nesto "ruzno" o mom Ceedu :D

Link to comment
29 minutes ago, Milosh76 said:

Ti se salis, a mene srce zaboli svaki put kad mi kazes nesto "ruzno" o mom Ceedu :D

 

To samo znači jedno: da znaš da govorim istinu. :D

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...