Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Tačno je da desničari, u odsustvu artikulisane levičarske ili građanske alternative, prednjače u javnom iskazivanju otpora priključivanju NATO-u, ali, ako dovodiš u vezu (makar i u pokušaju da budeš duhovit) svako neslaganje sa približavanjem NATO alijansi i desničarsku ideologiju, onda si ili veoma loše informisan ili prilično neuspešno integrišeš informacije.

Dok sa druge strane jedino desničari, vrlo mala grupa doduše, zagovara ulazak, manje ili više otvoreno.

Link to comment

Ajde.

Inace, fantastican je rascep licnosti forumasa ovih dana.

Jebace nas ruzno Alek, i treba

fantastichni kontinuitet rascepa lichnosti josh od 2012, ako cemo poshteno :p Edited by gospa buba
Link to comment

Evo sutra Fajgelj i Malagurski prave protest. Pridruzice se i Obraz i Zavetnici, a mozda i Dveri i DSS. SRS se ne ocekuje. Eto prilike da se pokaze nezadovoljstvo.

 

evo odmah ce. u satorima ili bez njih.

 

nisam ispratila temu, je li danasnja novost nekoga na forumu iznenadila?

Edited by morgana
Link to comment

Inace, fantastican je rascep licnosti forumasa ovih dana.

 

Ma jok, nista sto nekoliko desetina Suhoja poklonjenih Srbiji ne bi moglo da izleci.

Pod uslovom da njima komanduju carski oficiri kraljevine Srbije, da ih blagosiljaju pravoslavni svestenici koji su levicari.

Ali da avioni nose crvene petokrake zvezde.

I da se Amerikanci i ostali Evropljani useru od straha.

I S800 obavezno  :fantom:

Link to comment

nisam ispratila temu, je li danasnja novost nekoga na forumu iznenadila?

 

izgleda da jeste  :lolol:

 

a mene odusevljava da je ovo sada (banalan detalj iz sporazuma potpisanog pre devet godina) tema za demonstracije i ludjenje, a ne milijardu drugih stvari koje su neuporedivo aktuelnije.

mozda bi se moglo zakljuciti da ovo nema veze sa suverenitetom, nego sa prirodom entiteta koji taj suverenitet uzima, no dobro.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

evo odmah ce. u satorima ili bez njih.

 

nisam ispratila temu, je li danasnja novost nekoga na forumu iznenadila?

mene malo, ali samo zato shto sam obnevidjala™ ceo taj koncept neko duze vreme :unsure:

 

ali i ako se zapitam o alternativi, jasno mi je da je nema, iz vishe raznih razloga, niti je bilo <_<

 

u stvari sam samo zamishljala neko mnogo mocno gicanje sa nacionalnim patosom. i istim ishodom, naravno. kao da se dramski oprostimo... navikla, shta cu :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Šta je današnja novost, Tomino potpisivanje? Pa nije bilo sasvim isključeno da se budala popišmani i ne potpiše

 

Isključeno je. Srbuje se na temi Srebrenice ili toga koliko puta treba poljubiti Kolindu za inat.

Ali kad je bitno, zna se.

Link to comment

Osim toga, ne znam čime je ovo što se sutra skuplja zaslužilo da mu se tepa desnica. Nije to prošlo pored desnice, prava desnica je Nato

 

Ono je neki srednji vek, nema to ideologiju, osim možda Kremlja, u daljini

Link to comment

Meni je carski kako nacionalisti apsolutno ignorisu cinjenicu da je mnogo veci korak ka NATO, tako reci stratesko saveznistvo sa tim blokom, nacinio njihov apsolutno principijelni pulen pre DEVET GODINA.

 

Cini mi se da ignorises dva pitanja vec upucena:

1. Da li je Rusia clan Partnerstva za mir? (u smislu kapitulacije Kostunice)

2. Da li Rusija, kao clan Partnerstva za mir, potpisuje jednake ugovore kao ovaj?

 

 

 

The Partnership for Peace (PfP) is a programme of practical bilateral cooperation between individual Euro-Atlantic partner countries and NATO. It allows partners to build up an individual relationship with NATO, choosing their own priorities for cooperation.

 

 

Drugim recima, ne, Partnerstvo za mir nije stratesko saveznistvo sa NATOom.

Link to comment

Dok sa druge strane jedino desničari, vrlo mala grupa doduše, zagovara ulazak, manje ili više otvoreno.

 
Šta trenutno imamo? Vladajuću ekipu dunstera, desnicu koja dobrovoljno istura vratove ka ruskom jarmu, desničicu koja zagovara ulazak u NATO i ostale kojima ni rašljama ne bismo našli izvorište ideologije. 
Jasno mi je da su nam mogućnosti više nego ograničene, ali me nervira ćutanje i pokrivanje ušima. 
Link to comment

Ma jok, nista sto nekoliko desetina Suhoja poklonjenih Srbiji ne bi moglo da izleci.

Pod uslovom da njima komanduju carski oficiri kraljevine Srbije, da ih blagosiljaju pravoslavni svestenici koji su levicari.

Ali da avioni nose crvene petokrake zvezde.

I da se Amerikanci i ostali Evropljani useru od straha.

I S800 obavezno :fantom:

Nisi razumeo, nije poenta u konkretnom dogadjaju ili Rusi/NATO ko sta voli, nego polako dolazimo do svaka cast Vucicu uz sve vise opravdanja jer: Kostunica je zver, Rusi su silovali po Vojvodini, ili stagod drugo, pa u sustini nema alternative, pa necemo valjda za ove, one, i tako.
Link to comment

izgleda da jeste  :lolol:

 

a mene odusevljava da je ovo sada (banalan detalj iz sporazuma potpisanog pre devet godina) tema za demonstracije i ludjenje, a ne milijardu drugih stvari koje su neuporedivo aktuelnije.

mozda bi se moglo zakljuciti da ovo nema veze sa suverenitetom, nego sa prirodom entiteta koji taj suverenitet uzima, no dobro.

 

 

heh

 

inace, tajming je sjajan

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...