Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Daj molim te, kakvo crno protiv, bitno je jebati desničare a niko ih ne jebe kao NATO.

 

Dobro, ako ti kazes da sam za, onda sam za :)

  • Replies 2.2k
  • Views 173.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Austrija ko pdf ovde:    

  • Lord Protector
    Lord Protector

    Austrian MP Werner Fehlinger, chair of Austria's NATO enlargement committee, warns in the video clip that EU seizure of all US bases—from Aviano in Italy to Ramstein in Germany and sites in Romania—wo

  • vememah
    vememah

    Nit' je poslanik nit' se zove Verner nit' je to državni komitet kako bi neko mogao pomisliti. Ginter je inače toliko bitan u Austriji da ne postoji stranica o njemu na Vikipediji na nemačkom. I da,

Posted Images

Nije to nista novo.

Levica je svuda moralno dekintirana jer se humani intervencionizam ogrnuo u njenu ideolosku matricu.

Zato desnica i jaca svuda po Evropi a ne zbog neke ekonomske krize i sl gluposti.

 

 

Ovaj levicar je izuzetno protiv ulazaka u imperijalisticke vojne blokove bilo koje vrste.

 

No, volim da nerviram desnicare, pa ih malo zavitlavam zbog toga sto su tek sada primetili nesto sto se dogodilo pre vise od dva olimpijska ciklusa.

 

mislim da je u ovom slucaju bitnije to sto je vlada zvalavog degenerika pristala na dobrovoljnu okupaciju (ovo sa ulaskom u neki blok ili saveznistvo nema veze) od toga sto ce se praslin nervirati.

@frn1782

 

Potpuno mi izmice vo sto pricate, mozda bi Fernoux imao vise razumevanja za ove neobicne obrte.

Edited by Аврам Гојић

 

Potpuno mi izmice vo sto pricate, mozda bi Fernoux imao vise razumevanja za ove neobicne obrte.

:lol:

mislim da je u ovom slucaju bitnije to sto je vlada zvalavog degenerika pristala na dobrovoljnu okupaciju (ovo sa ulaskom u neki blok ili saveznistvo nema veze) od toga sto ce se praslin nervirati.

 

Aha, dakle nije dovoljno da budem apsolutno protiv toga (iako mislim da je "dobrovoljna okupacija" pojam koji ne znaci apsolutno nista, to je, naime, oksimoron, a ovaj potez ima uporiste u izbornoj volji gradjana) nego je potrebno i da uz to urlam "Vucicu pederu" i da udjem u saborno jedinstvo sa ljudima sa kojima nemam nijednu ideolosku dodirnu tacku?

 

E pa nece da moze, zao mi je. 

 

Nastavicemo drugi put, imam pozan sastanak.

Edited by Аврам Гојић

Aha, dakle nije dovoljno da budem apsolutno protiv toga (iako mislim da je "dobrovoljna okupacija" pojam koji ne znaci apsolutno nista, to je, naime, oksimoron, a ovaj potez ima uporiste u izbornoj volji gradjana) nego je potrebno i da uz to urlam "Vucicu pederu" i da udjem u saborno jedinstvo sa ljudima sa kojima nemam nijednu ideolosku dodirnu tacku?

 

E pa nece da moze, zao mi je. 

oksimoron ti je u gacama, a gradjane srbije u vezi natoa niko nije nista pitao. verujem da si ti apsolutno antiprotivan, ali ti je fokus malo pomeren. potpuno je nebitno ko je jos protiv natoa.

sad u znak proslave da nabudze jos tri mosta u novom sadu.

Aha, dakle nije dovoljno da budem apsolutno protiv toga (iako mislim da je "dobrovoljna okupacija" pojam koji ne znaci apsolutno nista, to je, naime, oksimoron, a ovaj potez ima uporiste u izbornoj volji gradjana) nego je potrebno i da uz to urlam "Vucicu pederu" i da udjem u saborno jedinstvo sa ljudima sa kojima nemam nijednu ideolosku dodirnu tacku?

 

E pa nece da moze, zao mi je. 

 

Nastavicemo drugi put, imam pozan sastanak.

:lol:

 

Protiv, ma važi

@frn1782

 

Potpuno mi izmice vo sto pricate, mozda bi Fernoux imao vise razumevanja za ove neobicne obrte.

 

Zato ce Orbani da cvetaju ko pupoljci u prolece

Od Lisabona do Vladivostoka

I sahrane savez evropskih socijalistickih drzava.

Odličan potez Koštunice 2006.g. Dobro je da je Vučićeva većina ratifikovala ovaj sporazum. Dobro je što se sve ovo dešava za Vučićevog vakata, jer bi on i Nikolić da su opozicija izveli ozbiljan broj ljudi na demonstracije protiv Vlade. Ovako će sutra biti fijasko.

+1

Odličan potez Koštunice 2006.g. Dobro je da je Vučićeva većina ratifikovala ovaj sporazum. Dobro je što se sve ovo dešava za Vučićevog vakata, jer bi on i Nikolić da su opozicija izveli ozbiljan broj ljudi na demonstracije protiv Vlade. Ovako će sutra biti fijasko.

drugim rechima, prava sreca :lolol:

Izborna volja gradjana je onda i saglasnost na potpunu ekonomsku devastaciju, ukidanje medijskih sloboda, uzivanje u raznobojnoj paleti lazi... dopunite niz.

 

Nit ovde ima nekih izbora, nit ima bilo kakve volje, a boga mi i gradjana sve manje

Izborna volja gradjana je onda i saglasnost na potpunu ekonomsku devastaciju, ukidanje medijskih sloboda, uzivanje u raznobojnoj paleti lazi... dopunite niz.

 

Nit ovde ima nekih izbora, nit ima bilo kakve volje, a boga mi i gradjana sve manje

 

Bitno da će u masi tih nesrećnika najebati i - desničari. To je jedino bitno.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.