Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

nemamo tim, a to je zato sto nemamo coveka da isti selektira i vodi. curcic je jedan fudbalski mediokritet lokalnog nivoa, covek bez harizme i, posle telece glavuse i anusnih satelita, najveci problem reprezentacije. 

Link to comment
  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

Koliko se sećam oni su u tih 37 minuta imali dve baš dobre šanse. Sinoć nisu ni blizu takvih prilika bili. Poprilično smo lako držali nulu, a šansu smo dočekali na samom kraju. Lepo je pobediti, ali smo mnogo efektnije nastupe imali kod Siniše.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Ne znam Harpere, pre ću da poverujem u deda mraza nego da će u našem fudbalu nešto da se promeni. Ok, nije lako tamo dobiti Albaniju, ali nije baš ni da je naš tim sastavljen od mediokriteta /čast izuzecima/, mislim da smo osetno jači, jako malo tog kvaliteta smo pokazali na terenu. Odbijali su nam se napadi na njihovih 20, 25, svi stoje niko ništa ne radi, letargija, fali agresije, kretanja, ideje... Sve ono što gledamo ko zna koliko već. Dok je fudbal kod nas = mafija, ološ i go kriminalac, nema tu apsolutno teoretske šanse da se promeni bilo šta, pre svega u pristupu tih igrača, jer verujem da u takvom sistemu ni njihova motivacija i volja nije na potrebnom nivou. Što ih naravno ne amnestira što nekad igraju ko pičke, samo ih nekad pomalo i razumem imajući u vidu za kakav savez igraju.

 

Ne verujem ni ja da ce se nesto promeniti, samo kazem da moze, bar sto se igraca tice. Mi cesto precenjujemo nase igrace a realno je da tu nema kvaliteta koliko ga je bilo nekih prethodnih godina. Tek sa ovom generacijom klinaca koji dolaze mogli bismo da skockamo reprezentaciju koja bi mogla da odigra moderan i efikasan fudbal. Mihajlovic je dobro krenuo sa smenom generacija ali budala bandoglava nije mogla da istrese iz glave neke bubice zbog kojih nam nisu igrali Ljajic i Matic, koji je u to vreme bio jedan od najjacih igraca na svojoj poziciji u Evropi. Velike stvari se mogu ocekivati od Mitrovica, brace Milinkovic-Savic, Zivkovica, Rajkovica, Grujica, Saponjica, Jovica, Maksimovica, Veljkovica mozda cak i od Plavsica, Ristica, Gajica, Antonova, Babica. Naravno, za mnoge od njih je jos uvek rano ali ti klinci objektivno pokazuju kvalitet koji nije samo u Zurnalovim narucenim tekstovima i treba se nadati da ce moci da igraju dobar fudbal.

Link to comment

Yolo čitao komentare po netu pa je došao da se svadja ovde, ali nema sa kim da se grudva.

 

Ja ne prelazim olako kada mi neko ničim izazvan vređa porodicu, nadam se da će moderacija reagovati. 

Link to comment

Ti si bas tesko podneo sve ovo veceras.

 

naravno, ovo je moglo biti prijatno vece samo za one kojima je do politike a ne do fudbala.

 

jedna od najgorih utakmica ikada koju je igrala jedna reprezentacija sa ovih prostora (srbija, sic, jugoslavija).

Edited by yolo
Link to comment

Radovan Ćurčić ovom pobedom i formalno ostaje selektor i za naredne kvalifikacije. A večina ovde govorila kako nema teorije da ostane na klupi za naredni ciklus.

Momcima čestitke na pobedi i hvala im sto mi je proso tiket.

Link to comment

Yolo čitao komentare po netu pa je došao da se svadja ovde, ali nema sa kim da se grudva.

 

sorry, verovatno je do mene sto ne razumem o kakvoj se to "ironiji sudbine radi da adem da gol".

Link to comment

naravno, ovo je moglo biti prijatno vece samo za one kojima je do politike a ne do fudbala.

 

jedna od najgorih utakmica ikada koju je igrala jedna reprezentacija sa ovih prostora (srbija, sic, jugoslavija).

Скоро смо доминирали као Албанија у Београду.  :naughty:

Link to comment

naravno, ovo je moglo biti prijatno vece samo za one kojima je do politike a ne do fudbala.

 

jedna od najgorih utakmica ikada koju je igrala jedna reprezentacija sa ovih prostora (srbija, sic, jugoslavija).

 

Ne lupaj gluposti. Samo u ovim kvalifikacijama mi smo odigrali bar tri-cetiri gore utakmice od ove.

Link to comment

sorry, verovatno je do mene sto ne razumem o kakvoj se to "ironiji sudbine radi da adem da gol".

kakve veze ima sto je on dao gol? o.O nauci znacenje reci ironija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...