Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

Mislim da su se i oni malo presrali od prevelikih ocekivanja i uprskali motku, nisu oni do sada u kvalifikacijama nimalo bili losi. Mi ovde u Srbiji smo s pravom samokriticni oko toga kako smo doziveli ove utakmice ali dole kod njih tenzije i zelja da se pobedi "mrski neprijatelj" su jos gore, pretpostavljam da su zbog toga njihovi momci prenervozno usli u mec i jednostavno izgoreli. Kad su culi da je Portugal dobio radilo im je i nereseno i to im je mozda dodatno smanjilo zelju da rizikuju, a onda je Ljajic izmislio onaj prvi gol u 91. minutu i posle je bilo kasno da se vrate u utakmicu.

Jesu oni bili pod velikim pritiskom ali i da nisu bili bolje od ovoga nebi odigrali. Ova utakmica je pokazala da su do jaja limitirani. Jedini način da odu na Euro je da im Jermeni puste a ako budu u barazu 2 puta po 0-0 i na penale ko Petrzalka protiv nas.

Link to comment

Jesu oni bili pod velikim pritiskom ali i da nisu bili bolje od ovoga nebi odigrali. Ova utakmica je pokazala da su do jaja limitirani. Jedini način da odu na Euro je da im Jermeni puste a ako budu u barazu 2 puta po 0-0 i na penale ko Petrzalka protiv nas.

 

Igrali su kuci 1:1 protiv Danaca, Portugal ih je dobio golom u nadoknadi vremena. Taj poraz protiv Portugalaca i ovaj veceras su im jedina dva poraza u grupi a ostalo im je samo jos da odigraju gostovanje u Jermeniji. Naravno da su limitirani, nisu Nemacka, ali ako cemo sad od njih praviti dunstere samo zato sto nam je tesko da prihvatimo da smo nekog pobedili onda mozda ne bi bilo lose da se malo pogledaju i druge utakmice u grupi. Oni su jednostavno ovde ocekivali veliko slavlje i istorijsku pobedu a nisu imali ni kvalitet ni glavu da sva ta nefudbalska ocekivanja iznesu.

Link to comment

 

 

a dobro je ako ga je vukela pomesao sa sulejmanijem, meni se cini da je pre sa demaćijem ili sličnim.

Nije bila uopste namera da budem dubokouman, bilo mi je prosto zanimljivo da im bas Adem zapecati na kraju u ime Srbije...

 

Nista nema od onoga "sta je pisac hteo da kaze", samo jedan brzinski post na ovom finom forumu.

:-)

 

Uzivajte, bitno je da smo pobedili.

Link to comment

Albanci ispali dunsteri na kraju, bod dobar i nama i njima i prime gol u nadoknadi vremena. Verovatno im sledi baraž ali pravu šansu su propustili sinoć. S obzirom na igrače mi smo i dalje daleko ispod mogućnosti. 

 

 

edit

 

jednog dana, za naših života, Marko Pantelić će biti selektor.

Edited by čekmeže
Link to comment

Albanija bi imala super rezultate da Fifa skrati mečeve na 80 minuta.

 

a što se pantele tiče, cenim da smo bezbedni dokle god ne odradi bar jednu sezonu u zvezdi ili nekoj od mladjih reprezentacija.

Link to comment

i još jednom potpis.

 

stvarno veliko majstorstvo. ali ne, mi ćemo da pljujemo po ljajiću...da ne valja ne bi igrao u fiorentini, pa romi i sada u interu. nije dečko savršen, daleko od toga, jeste - ponekad davi loptu ali je jedan od boljih igrača u sredini koje imamo.

Pa ne igra u interu, iz rome su jedva čekali da ga se otarase, sigurno ne zato sto nema talenta nego jer je neradnik. Sinoć je imao odličnih poteza ali je imao i još više loših odluka. Dečko može da bude najbolji igrač srbije ali je previše samouvjeren i neozbiljan.

Link to comment

Kakva glupost. Ovo nisam video ili sam video pa potisnuo. Kakve veze ima Ljajic sa Albanijom i Albancima?

Nagadjam ali ako je post bio u fazonu ironije da im je "Adem presudio", možda je pisac aludirao na Adema Jašarija.

 

Tekmu nisam gledao, samo neke highlightse na YT, tu se videlo da su naši imali nekoliko lucidnih momenata. Npr ona uvežbana akcija iz kornera kada je Ivanović zamalo pogodio pod prečku, to je bilo prilično dobro. Kod poništenog gola je Mali Ljavo Djaja odlično škartirao svog čuvara ali je Bambara iz nekih njemu znanih razloga pokupio golmana. Kod prvog gola su pokazali talenat, mozak i lukavu realizaciju, zato je lepši od drugog.

 

Slažem se sa Harperom da Albanci mogu mnogo bolje od ovoga ali im je njihova drogirana javnost vezala i ruke i noge svojim očekivanjima od utakmice pa su potpuno podbacili. Barem u onim highlightsima nisam video ništa konkretno i osmišljeno sa njihove strane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...