Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

Sada je vreme za konacnu zalbu na odluku iz Lozane. Nama vrate 3 boda i ukinu kaznu od -3 a Albancima skinu 3 boda iz Beograda i eto nas u barazu. Danska ce da nas podrzi.

Link to comment

Sada je vreme za konacnu zalbu na odluku iz Lozane. Nama vrate 3 boda i ukinu kaznu od -3 a Albancima skinu 3 boda iz Beograda i eto nas u barazu. Danska ce da nas podrzi.

 

Ustvari bice dosta da nam vrate 3 boda za pobedu u Beogradu i skinu Albaniji ta tri boda. Onda oni X u Jerevanu i mi rutinski protiv Portugala overavamo baraz

 

:fantom:

Link to comment

Sada je vreme za konacnu zalbu na odluku iz Lozane. Nama vrate 3 boda i ukinu kaznu od -3 a Albancima skinu 3 boda iz Beograda i eto nas u barazu. Danska ce da nas podrzi.

+1

Link to comment

Kako svirate kurcu, trebalo je ovo odigrati i dobiti. No, sve mi je bilo jasno kad sam citao pljuvacinu po Ljajicu koji nas je vukao celu utakmicu, napravio bukvalno sve sto smo uopste napravili na ovoj utakmici i bio ubedljivo najbolji igrac na terenu. Jos ovaj prdi o ofsajdu koji je samo on video. :isuse:

 

Odlicna pobeda protiv protivnika koji se svime sluzio da nam ogadi i ovu utakmicu i kvalifikacije i fudbal, ukljucujuci i ovu picketinu od sudije koji samo sto nije zaplakao od muke kad je odsvirao kraj.

 

A u kakvim uslovima i pod kakvim budalastinama ovi momci igraju fudbal za reprezentaciju najbolje govori to sto nas vec sa drugog takmicenja izbacuje jedan jedini covek - Ivan Bogdanov. Pa ti onda zameri nesto ovom ili onom igracu.

+1

Link to comment

 

 

 

Kako svirate kurcu, trebalo je ovo odigrati i dobiti. No, sve mi je bilo jasno kad sam citao pljuvacinu po Ljajicu koji nas je vukao celu utakmicu, napravio bukvalno sve sto smo uopste napravili na ovoj utakmici i bio ubedljivo najbolji igrac na terenu. Jos ovaj prdi o ofsajdu koji je samo on video. :isuse:

 

Odlicna pobeda protiv protivnika koji se svime sluzio da nam ogadi i ovu utakmicu i kvalifikacije i fudbal, ukljucujuci i ovu picketinu od sudije koji samo sto nije zaplakao od muke kad je odsvirao kraj.

 

A u kakvim uslovima i pod kakvim budalastinama ovi momci igraju fudbal za reprezentaciju najbolje govori to sto nas vec sa drugog takmicenja izbacuje jedan jedini covek - Ivan Bogdanov. Pa ti onda zameri nesto ovom ili onom igracu.

 

a pre samo mesec dana ^_^

 

mi nemamo šanse za plasman, zbog bogdanova&co, verni navijači su nas eliminisali sa 2 ep zaredom, još smo i dobro prošli pa nismo pukli neku višegodišnju suspenziju

harper:

 

 

Mi nemamo sanse zato sto bismo i bez te kazne imali 4 boda, a sva cetiri smo otkinuli Jermeniji. Sto je svakome sa dva grama mozga dovoljno da zakljuci kako smo mi u ovoj grupi cetvrta reprezentacija po kvalitetu, iza Portugala, Danske i Albanije. Bogdanov ima s tim veze koliko i ja.

 

 

ja:

- prekid se desio kod rezultata 0:0, meč nije morao da se završi našim porazom...

 

 

 

 

Realno smo ih imali. Uljuljkali smo ih u lažni osećaj sigurnosti našom neverovatno neefikasnom igrom, i čekalo se da se oni na poluvremenu opuste, zaviju burek, popiju tarator i zaigraju šotu, i dožive blickrig u nastavku.

 

harper:

Zaviju fliju i popiju ljongu. Nemas pojma. :s_a:

 

 

Edited by gone fishing
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...