Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

Ta asistencija kod prvog gola je vece majstorstvo od drugog gola. Pas iza ledja trojici igraca coveku koji utrcava, potpuno fenomenalna stvar.

 

i još jednom potpis.

 

stvarno veliko majstorstvo. ali ne, mi ćemo da pljujemo po ljajiću...da ne valja ne bi igrao u fiorentini, pa romi i sada u interu. nije dečko savršen, daleko od toga, jeste - ponekad davi loptu ali je jedan od boljih igrača u sredini koje imamo. 

Link to comment
  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

Ova utakmica bi u nekoj normalnoj sredini bila dobra podloga da se u boljoj atmosferi udje u sledece kvalifikacije ali svi znamo da se to nece desiti jer ce opet, taman kad nesto pocnemo da petljamo, neko da skine prasinu sa onog Bogdanova i odvede nas u novi krug ludjenja i budalesanja. Neki samostalniji i pametniji selektor bi iskoristio solidnu osnovu koju ovaj tim ima, dogradio je sa nekoliko odlicnih prospekata iz U-21 reprezentacije i relativno brzo bismo bili sposobni da igramo dobar i moderan fudbal. I veceras je opet tim bio tako sklopljen da se svaka akcija zavrsavala tako sto lopta dodje kod jednog iz grupe nepotrebnih igraca koji prospe sve ono sto ovi iz grupe dobrih naprave. Zoran Tosic, Fejsa, Tomovic i Stefan Mitrovic bi za pocetak mogli odmah da lete napolje, ne bih zalio ni za Stojketom jer smo tu pokriveni za sledecih deset godina, umesto njih treba dati sansu klincima da se sto je moguce brze uigraju sa ovim boljim igracima koji su veceras izneli utakmicu.

 

Naravno, generalno je besmisleno pricati o timu jer razlog za nase konstantno blamiranje je svuda osim u igracima. Mi igrace imamo, nekoliko njih igraju znacajne uloge u svojim jakim timovima, u poslednjih par godina smo osvajali EP U-19 i SP U-20, pojavilo se nekoliko veoma zanimljivih mladih igraca pred kojima stoji vrlo izvesna perspektivna karijera. Ako oko njih uspemo da napravimo dobru infrastrukturu nesto dobro mozda moze da ispadne, u suprotnom ova pobeda ce samo znaciti malo pucnjave u severnoj Mitrovici i nista vise.

 

Inace, ovolike kritike na racun nase vecerasnje igre su neosnovane. Albaniju uopste nije lako dobiti, narocito na njihovom terenu i narocito puta dva u uslovima u kojima su nasi igraci igrali ovu utakmicu. Ljudi imaju 11 bodova od kojih su samo tri "zaradili" protiv nas, primili su pet golova (od toga dva veceras) i generalno igraju ove kvalifikacije iznad svih ocekivanja. Da Tosic nije bas tolika budaletina otvorili bismo ih jos ranije i bilo bi nam lakse da igramo. Ljajic je veceras odigrao sjajnu utakmicu, Milivojevic takodje (na moje veliko iznenadjenje) dobar deo ostatka tima je bio sasvim solidan. Naravno, ostaju nam te igracke zablude koje sam nabrojao u prvom pasusu, kad/ako se njih resimo imacemo sasvim dobru osnovu da napravimo solidan tim za neku drugu ligu evropskog fudbala.

Edited by harper
Link to comment

Kako svirate kurcu, trebalo je ovo odigrati i dobiti. No, sve mi je bilo jasno kad sam citao pljuvacinu po Ljajicu koji nas je vukao celu utakmicu, napravio bukvalno sve sto smo uopste napravili na ovoj utakmici i bio ubedljivo najbolji igrac na terenu. Jos ovaj prdi o ofsajdu koji je samo on video. :isuse:

 

Odlicna pobeda protiv protivnika koji se svime sluzio da nam ogadi i ovu utakmicu i kvalifikacije i fudbal, ukljucujuci i ovu picketinu od sudije koji samo sto nije zaplakao od muke kad je odsvirao kraj.

 

A u kakvim uslovima i pod kakvim budalastinama ovi momci igraju fudbal za reprezentaciju najbolje govori to sto nas vec sa drugog takmicenja izbacuje jedan jedini covek - Ivan Bogdanov. Pa ti onda zameri nesto ovom ili onom igracu.

А на ППП се и Меси пљује, Клопу се налазе мане, што би Љајић био изузетак. Његов проблем иначе никад није био то што не зна фудбала, већ што игра са мене па на уштап. Момцима свака част а оној багри из УЕФА и ФИФА желим да робију одраћују ако не у федералном затвору овде оно бар у Турској.

Link to comment

a pre samo mesec dana ^_^

 

 

Sve to i danas stoji, nema velike razlike. Mi se verovatno ne bismo plasirali na EP i da nam nisu oduzeta ta tri boda, samo nam je Bogdanov ukinuo i tu minimalnu sansu. Sto se tice kvaliteta, tabela i dalje stoji tako kako stoji, a tako bi stajala i sa tri boda koja su nam oduzeta.

Link to comment

Sve to i danas stoji, nema velike razlike. Mi se verovatno ne bismo plasirali na EP i da nam nisu oduzeta ta tri boda, samo nam je Bogdanov ukinuo i tu minimalnu sansu. Sto se tice kvaliteta, tabela i dalje stoji tako kako stoji, a tako bi stajala i sa tri boda koja su nam oduzeta.

 

- znači i dalje smatraš da bi sigurno izgubili tu prekinutu tekmu, onda dobro ^_^

Link to comment

Ne znam Harpere, pre ću da poverujem u deda mraza nego da će u našem fudbalu nešto da se promeni. Ok, nije lako tamo dobiti Albaniju, ali nije baš ni da je naš tim sastavljen od mediokriteta /čast izuzecima/, mislim da smo osetno jači, jako malo tog kvaliteta smo pokazali na terenu. Odbijali su nam se napadi na njihovih 20, 25, svi stoje niko ništa ne radi, letargija, fali agresije, kretanja, ideje... Sve ono što gledamo ko zna koliko već. Dok je fudbal kod nas = mafija, ološ i go kriminalac, nema tu apsolutno teoretske šanse da se promeni bilo šta, pre svega u pristupu tih igrača, jer verujem da u takvom sistemu ni njihova motivacija i volja nije na potrebnom nivou. Što ih naravno ne amnestira što nekad igraju ko pičke, samo ih nekad pomalo i razumem imajući u vidu kakav nam je FSS.

Edited by Mil@n
Link to comment

- znači i dalje smatraš da bi sigurno izgubili tu prekinutu tekmu, onda dobro ^_^

 

Ne mislim da bi Albanija sigurno izgubila tu utakmicu, ne mislim ni da bismo je mi sigurno izgubili, u sportu nista nije sigurno. Utakmica je, inace, prekinuta pre ulaska Bogdanova i ekipe na teren kod rezultata 0:0 i uz dosta bolju igru albanskog tima.

Link to comment

Ne mislim da bi Albanija sigurno izgubila tu utakmicu, ne mislim ni da bismo je mi sigurno izgubili, u sportu nista nije sigurno. Utakmica je, inace, prekinuta pre ulaska Bogdanova i ekipe na teren kod rezultata 0:0 i uz dosta bolju igru albanskog tima.

Јакако доста бољу њихову игру. 

Link to comment

Ljaja doktorski okrenuo njihovu šesticu za 360 stepeni pre pasa ka Kolarovu.

Drugi gol , kada je uzeo loptu ispred našeg šesnaesterca, na centru predriblao jednog igrača i izašao sam ispred golmana, liči pomalo na Pižonov protiv Danske pre 100 godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...