Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

prasline, jedini parametar za poređenje dve utakmice i dve publike i dve organizacije je ono što se dešavalo sinoć vs ono što se dešavalo u beogradu. sinoć se nije dešavalo apsolutno ništa - svaka utakmica zvezda novi pazar je u poređenju sa onim sinoć daleko veći svinjac. u beogradu je bila najveća atmosfera mržnje i linča kojoj sam lično prisustvovao, a bio sam na više utakmica u životu na kojima je bilo i smrtnih slučajeva.

 

nemam problem da svako vidi šta hoće. samo što će zabijanje glave u pesak platiti vaša deca ako ostanu ovde da žive. na energiji sa stadiona JNA ne postoji ništa dobro što jedno društvo može izgraditi.

На ово +1

 

Deja Savicevica molicu. Nije se rodio u Valjevu no u Titograd! Cus Deju... :D

Пардон, Деја. Ај стенд коректед.

Link to comment
  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

Nije. Samo Robijevim pljuvacima od pocetka nije bilo jasno da su Maksimovic, Mladenovic, Milivojevic top igraci. Onda im otvori oci igranje u Kalču, LŠ, za repku...

 

Robijevim pljuvacima i olosu koja ga je nasledila i zamalo upropastila karijeru svoj trojici. Milivojevic je sinoc bio odlican.

Link to comment

prasline, jedini parametar za poređenje dve utakmice i dve publike i dve organizacije je ono što se dešavalo sinoć vs ono što se dešavalo u beogradu. sinoć se nije dešavalo apsolutno ništa - svaka utakmica zvezda novi pazar je u poređenju sa onim sinoć daleko veći svinjac. u beogradu je bila najveća atmosfera mržnje i linča kojoj sam lično prisustvovao, a bio sam na više utakmica u životu na kojima je bilo i smrtnih slučajeva.

 

nemam problem da svako vidi šta hoće. samo što će zabijanje glave u pesak platiti vaša deca ako ostanu ovde da žive. na energiji sa stadiona JNA ne postoji ništa dobro što jedno društvo može izgraditi.

 

+1

Link to comment

prasline, jedini parametar za poređenje dve utakmice i dve publike i dve organizacije je ono što se dešavalo sinoć vs ono što se dešavalo u beogradu. sinoć se nije dešavalo apsolutno ništa - svaka utakmica zvezda novi pazar je u poređenju sa onim sinoć daleko veći svinjac. u beogradu je bila najveća atmosfera mržnje i linča kojoj sam lično prisustvovao, a bio sam na više utakmica u životu na kojima je bilo i smrtnih slučajeva.

 

nemam problem da svako vidi šta hoće. samo što će zabijanje glave u pesak platiti vaša deca ako ostanu ovde da žive. na energiji sa stadiona JNA ne postoji ništa dobro što jedno društvo može izgraditi.

 

A sto bi Albanci pravili svinjac sinoc kada su bili tako blizu onoga sto nikada nisu napravili? Ono sto treba uradili su u Bg, juce su zeleli da posalju sliku u svet™ kako su bolji od Srba, i neko ko je sklon povrsno to da gleda, reci ce kako su u tome uspeli. Negde je pisalo da je jucerasnjoj utakmici uglavnom prisustvovala Ramina partijska struktura, da karata uopste nije ni bilo u slobodnoj prodaji, vec su podeljene, te je takvima bilo lako zapovediti da ne prave sranja i da budu civilizovani u meri koja nece ugroziti albansku stvar (sansu da odu na veliko takmicenje). A Albanci, kao poslusna i jedinstvena vojska, to su ispostovali. Mi ovde nemamo takvu kontrolu, vec na stadione ulazi masa nad cijim ponasanjem se nema tako dobra kontrola.

Edited by Nikodije
Link to comment

Април, у овој причи смо ми Стаљин и СССР. Ми смо зенит достигли на један начин у XIV веку под Душаном када смо пар година били најјача држава у Европи и у Првом светском, када смо пар месеци били најпоштованија, имали смо још пар светлих тачака попут не једне, већ две оружане формације које су се прве у Европи на окупираним територијама супротставиле нацистима и то је то. Додај на списак још Теслу и Деју Савићевића и од нас доста. Ми смо стара и уморна некадашња империја која је промашила превише шанси. Албанци своју кућу граде тек сто година. Не сумњам да ће у будућности бити важнији и утицајнији од нас, али, браћо драга, тај недостатак стила који их одликује као и све друге nouveaux riches је толико заморан да сам ја већи део јучерашње утакмице провео играјући Мортал Комбат са ортацима.

 

Sve je to kurac na biciklu za 1 Cetnika s Reketom koji je imperija za sebe. :fantom:

Link to comment

A sto bi Albanci pravili svinjac sinoc kada su bili tako blizu onoga sto nikada nisu napravili? Ono sto treba uradili su u Bg, juce su zeleli da posalju sliku u svet™ kako su bolji od Srba, i neko ko je sklon povrsno to da gleda, reci ce kako su u tome uspeli. Negde je pisalo da je jucerasnjoj utakmici uglavnom prisustvovala Ramina partijska struktura, da karata uopste nije ni bilo u slobodnoj prodaji, vec su podeljene, te je takvima bilo lako zapovediti da ne prave sranja i da budu civilizovani u meri koja nece ugroziti albansku stvar (sansu da odu na veliko takmicenje). A Albanci, kao poslusna i jedinstvena vojska, to su ispostovali. Mi ovde nemamo takvu kontrolu, vec na stadione ulazi masa nad cijim ponasanjem se nema tako dobra kontrola.

 

:isuse:

Link to comment

A sto bi Albanci pravili svinjac sinoc kada su bili tako blizu onoga sto nikada nisu napravili? Ono sto treba uradili su u Bg, juce su zeleli da posalju sliku u svet™ kako su bolji od Srba, i neko ko je sklon povrsno to da gleda, reci ce kako su u tome uspeli. Negde je pisalo da je jucerasnjoj utakmici uglavnom prisustvovala Ramina partijska struktura, da karata uopste nije ni bilo u slobodnoj prodaji, vec su podeljene, te je takvima bilo lako zapovediti da ne prave sranja i da budu civilizovani u meri koja nece ugroziti albansku stvar (sansu da odu na veliko takmicenje). A Albanci, kao poslusna i jedinstvena vojska, to su ispostovali. Mi ovde nemamo takvu kontrolu, vec na stadione ulazi masa nad cijim ponasanjem se nema tako dobra kontrola.

 

Jebemti život

 

Masa ne prekida utakmice tek tako.  Bogdanova i ostale samosvesne srpske pojedince koji se slučajno zateknu u masi kad dođe do sranja je lako kontrolisati kad se hoće

Link to comment

zar na utakmici nisu prisustvovali i verbićevi studenti?

 

kao prilog delu nikodijeve teze, o strogo distribuiranim kartama

Link to comment

Jebemti život

 

Masa ne prekida utakmice tek tako.  Bogdanova i ostale samosvesne srpske pojedince koji se slučajno zateknu u masi kad dođe do sranja je lako kontrolisati kad se hoće

 

Vidis da nas najveci klub prakticno kontrolise huliganska banda, tu ocigledno nema drzavne kontrole, vec se ona (drzava) plasi Bogdanova i onih koji stoje iza njega. U Albaniji/Kosovu verovatno nije tako, vec je to moguce kontrolisati, makar u meri da to ne steti nacionalnom interesu. Nas huligani vec drugi put izbacuju sa velikog takmicenja, a Albaniji se to ne bi moglo desiti, utoliko su ozbiljnija drzava.

Link to comment

U Kohi Ditore su sinoć kukali kako je FS Albanije iz straha od incidenata karte podelio osobama koje nisu navijači i ne znaju da naprave atmosferu™. 

Link to comment

U Kohi Ditore su sinoć kukali kako je FS Albanije iz straha od incidenata karte podelio osobama koje nisu navijači i ne znaju da naprave atmosferu™. 

 

Tako to radi ozbiljna drzava. Mislim da je i Sloba 99. za utakmicu protivu Hrvata masu karata podelio SPS/JUL clanstvu koje nije pravilo neku atmosferu™, ali je uglavnom navijalo Ju-go-sla-vija, i tako je to proslo bez incidenata.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...