Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

Само да се нотира да је Пантела генијално прогнозирао тактику и развој догађаја на терену :fantom:

Link to comment

Само да се нотира да је Пантела генијално прогнозирао тактику и развој догађаја на терену :fantom:

bog fudbala

Link to comment

mislim da je red jedan doček pod balkonom sa sve Cukom.  i sa razglasa Lja-jo Srbi-ne!

 

A Ljaja uzima mikrofon i sam peva himnu. Suze mi naviru na oci.

Link to comment

nismo mi bili toliko dobri koliko su oni bili loši

 

Nađi jedan post koji kaže da smo bili iole dobri?

 

Sramotna tekma, pogotovu sa naše strane. Ni plana ni volje ni želje, sve u svemu, standardno izdanje jednog Srpskog fudbalskog udruženja.

 

Ovi se tamo verovatno izjedoše živi, pa barem da uživamo u tome pošto ćemo već sledeću tekmu odigrati isto ili gore...

Link to comment

Morali smo ovo ranije da rešimo. Puno loših rešenja u završnici, a i generalno nismo igrali preterano dobro. Na kraju smo ih tapnuli iz polukontre, kako ih je i trebalo nišaniti. Ljajić očajan, puno, puno loših rešenja, ali je rešio meč pasom.

 

Albanija je očekivano jad od reprezentacije, nadam se da će ih Jermeni poslati u baraž. Ni tamo im nije mesto, ali...

Link to comment

realno mi je drago isključivo zbog albanskih džibera koji su svoj džiberluk pokazali još u beogradu

 

zbog ovih naših nešto se i ne radujem, igrali smo ko i uvek

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...