Jump to content
IGNORED

Albanija - Srbija 08.10.


kud u maglu Simoviću

  

50 members have voted

  1. 1. rezultat je

    • pobeda Albanije
      7
    • pobeda Srbije
      20
    • nerešeno
      7
    • utakmica će biti prekinuta
      16


Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    37

  • MiddleClass

    35

  • John Coltrane

    26

  • Cane Vukic Prebranac

    26

čim smo se rešili ovih iz čelzija, odma' pranje !!!

+1

Ala premijer sada pizdi što nije prihvatio ramin poziv. [emoji14]

+1

 

Dosta loša utakmica, ali to je sada manje važno.

Premijer čestitso

 

Poslao tapatalk

Link to comment

samo da curcara ne ostane na klupi zahvaljujuci ovoj pobjedi. I da jermeni nastave i protivnik u barazu zavrsi posao.

ma daj, pa i on zna da je tu da odstatira do kraja kvalifikacija. i na ovoj tekmi se vidlo da mi i nemamo trenera, nego kako ko moze. 

u bre, vec stigla cestitka premijera

Link to comment

Kako svirate kurcu, trebalo je ovo odigrati i dobiti. No, sve mi je bilo jasno kad sam citao pljuvacinu po Ljajicu koji nas je vukao celu utakmicu, napravio bukvalno sve sto smo uopste napravili na ovoj utakmici i bio ubedljivo najbolji igrac na terenu. Jos ovaj prdi o ofsajdu koji je samo on video. :isuse:

 

Odlicna pobeda protiv protivnika koji se svime sluzio da nam ogadi i ovu utakmicu i kvalifikacije i fudbal, ukljucujuci i ovu picketinu od sudije koji samo sto nije zaplakao od muke kad je odsvirao kraj.

 

A u kakvim uslovima i pod kakvim budalastinama ovi momci igraju fudbal za reprezentaciju najbolje govori to sto nas vec sa drugog takmicenja izbacuje jedan jedini covek - Ivan Bogdanov. Pa ti onda zameri nesto ovom ili onom igracu.

Edited by harper
Link to comment

"Pokazali su izuzetnu hrabrost u negostoljubivom okruženju, gotovo koliko i ja kada sam u odelu ležao na persijskom tepihu luksuzne dvorane u Briselu...."

Link to comment

onda je do mene, greška. Zato mi je 2. gol majstorski, ovakve šmekerske najviše volim. Anyway, kako god, pobeda.

 

Ta asistencija kod prvog gola je vece majstorstvo od drugog gola. Pas iza ledja trojici igraca coveku koji utrcava, potpuno fenomenalna stvar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...