Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

mogu van vleet i rasic zajedno, kao niang i novica.

 

+1 (ali bez Rasica ako je moguce)

 

Jos da se izrikuje sa Smith-Riverom i da zatvaramo roster.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

prodato.

 

od domacih dejan todorovic, dobric i ko jos?

 

lazarević kad već ne može zagorac

Edited by theanswer
Link to comment

Mislio sam da uzmu Majstorovica, ali sad je tu upao Birca. Moze da se proba i sa Avramovicem iz Borca ako se Coki i Misko smiluju.

Link to comment

A sta bi sa Glisicem?

 

Ne mogu i Birca i Majstorovic i Novica  :huh:

 

Glisic je odbio ugovor. A Novica je nerealno da ostane..

Link to comment

Mislim da nisam pisao ovo pre par meseci kad sam cuo - pouzdan info direktno od Majstorovica. Razgovarali nasi ozbiljno tokom ove sezone sa Majstorom. I napravljen dogovor sa njim i sa menadzerom. Metalac nije bio za to, ali su znali da ce da ode ako ga ne budu placali... 

 

Pa se onda desili cudni pozivi prvo Radonje, a zatim i Covica menadzeru od Majstora (zaboravih ko je bio), dobronamerni saveti da ne prelazi u KKP i sl... Onda Majstor promeni menadzera i uzme Miska koji je hteo da ga odmah dovede kod nas, ali se u dva navrata pojavljivao novac u klubu za njegovu platu dan dva pre isteka dva meseca koliko po ugovoru smeju da mu kasne. Tako da je morao da ostane.

Edited by Timmy
Link to comment

Stvarno je odbio ugovor? Pa gde ce, sta ce?

 

Kod Covica, a nama 70k. :D

 

Nemam pojma gde ce. Mislim da ni on ni njegov cale nemaju bas jasan plan..

Link to comment

Mislim da nisam pisao ovo pre par meseci kad sam cuo - pouzdan info direktno od Majstorovica. Razgovarali nasi ozbiljno tokom ove sezone sa Majstorom. I napravljen dogovor sa njim i sa menadzerom. Metalac nije bio za to, ali su znali da ce da ode ako ga ne budu placali... 

 

Pa se onda desili cudni pozivi prvo Radonje, a zatim i Covica menadzeru od Majstora (zaboravih ko je bio), dobronamerni saveti da ne prelazi u KKP i sl... Onda Majstor promeni menadzera i uzme Miska koji je hteo da ga odmah dovede kod nas, ali se u dva navrata pojavljivao novac u klubu za njegovu platu dan dva pre isteka dva meseca koliko po ugovoru smeju da mu kasne. Tako da je morao da ostane.

 

ja sam čuo istu priču da mu je zabranjeno da pređe

 

kao što sam i čuo da je doktor otišao u kurac sa novcem od kad je počeo da proziva vučića i da su plaćali samo rakićevića i majstorovića

Link to comment

Onda Majstor promeni menadzera i uzme Miska koji je hteo da ga odmah dovede kod nas, ali se u dva navrata pojavljivao novac u klubu za njegovu platu dan dva pre isteka dva meseca koliko po ugovoru smeju da mu kasne. Tako da je morao da ostane.

 

Pa kao što sam pomenuo za Tejića, trebalo je da dođe kod nas za KLS i volšebno su mu isplaćena sva dugovanja kada je stvarno bio blizu potpisa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...