Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Vitesse samo 1-0, nakon 16 suteva u prvom poluvremenu i to protiv ekipe iz Irske. Da su imali ovoliko pokusaja na ligaskom mecu, lagano bi vec dosao 3+. Ostalo je ili proslo, ili ide korektno. Nisam ocekivao goleadu Rosenborga, izgleda da su Slovenci slabiji nego sto sam pretpostavljao.

Link to comment

23.91 kvota za 7+ na Maccabi Haifa-HB Torshavn; nisam skoro uhvatio vecu. Pretpostavio sam da ce Farani pokusati da igraju fudbal. Sada neka udje bar Gent 3+, za jedan od glavnih tiketa i to ce biti dovoljno, pa makar nista drugo ne uslo.

  • +1 3
Link to comment

Meni prodjose oba glavna na fudbalu I dva bonusa na pomenutom paru. MLB slabo, te nista od kombo tiketa. Mozda sam pravio preveliku kombo kvotu no I bez bejzbol prolaza, cu imati skoro dupli ulog.

Link to comment

2/4 (fudbal 2/2, MLB 0/2), Maccabi Haifa je dosao 5+ i 7+ (4+ i 23+ kvote). Na fudbalu uklopih cak 8 parova, od toga 4 na 3+. Bilo je dosta iznenadjenja u fiksu (taman da ima sta da se igra i sledeceg cetvrtka), no na golove sasvim korektno, uz par veoma efikasnih utakmica. MLB zato corak, samo jedan pogodak od 4 odigrana para. Kao sto rekoh za fiks, verovatno najgora sezona ikada. Lose je sto i poeni dolaze sve gore; pojedine vrhunske ekipe igraju nedopustivo neefikasno. Oba fudbalska dabla su imala prilicno visoke kvote, pa je bilans dosta dobar.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Napredak 3+

Monaco-Nantes 2+

 

Club Brugge-Cercle Brugge 3+

Dordrecht-PSV II 3+

 

Kvote 1.66 i 2.28.

Francuzi tek krecu, te Monaco odigrah samo 2+ (igraju i CL kvalifikacije); od Zvezde uvek ocekujem isto; Club Brugge i PSV II su standardne stvari.

 

Prateci tiket, sve 3+, Excelsior. Volendam, Eltersdorf, Amstetten, Liefering, Thun, Kriens. Kvota 18.79.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Pittsburgh 1 (Miley-Brubaker)

San Diego-Arizona 1 (Weathers-Smith)

 

Houston-Minnesota 1 (Greinke-Ober)

LA Dodgers-LA Angels 1 (Price-Sandoval)

 

Kvote 2.09 i 2.04.

U ovim serijama gde igraju playoff i non-playoff timovi, ja stvarno ocekujem da lakse dolazi ono sto treba, a ne ovako mlitavo, kao sto je slucaj u vecem delu ove nedelje.

Angelsi i dalje imaju realne sanse za doigravanje (6 pobeda ispod wild card crte), no protivnik su im ultra jaki Dodgersi. Price je sasvim korektan do sada, 4-1, 3.55 ERA, 1.45 WHIP. 

Miley ima odlicnu sezonu, 8-4, 2.92 ERA, 1.23 WHIP. Redsi su 6-1 protiv Piratesa, u tekucoj sezoni.

Greinke ima sezonu kakva se od njega ocekuje, 10-3, 3.65 ERA, 1.16 WHIP. Sezonska serija, 2-2. Houston moze bolje od ovoga sto igra u poslednje vreme (5-5).

Weathers je imao uzasan start protiv Colorada, 30. jula (8 dopustenih runs), inace je prilicno koristan clan rotacije Padresa; 4-3, 3.65 ERA, 1.25 WHIP. Sezonska serija, 6-3 za San Diego.

 

Siri MLB tiket, Chicago White Sox 2, NY Yankees 1, Tampa 5I <6.5, Milwaukee 5I <5.5, Oakland 1. Kvota 7.11.

 

Link to comment

0/4 (fudbal 0/2, MLB 0/2). Poprilicno sokantni rezultati juce, ali ne u dobrom smislu. Na fudbalu samo jedan pogodak od 4 para, a i taj jedan na 2+. Sva tri 3+ para padose; Zvezda se obrukala 1-0 pobedom (imas kvalitet, kao recimo Bayern, u odnosu na veci deo Bundesa, i dobijas 1-0 kod kuce; plus je to treci vezani 0-1 mec na domacem terenu). PSV II samo 1-1, kao i Club Brugge. Sa ovakvim parovima ja ocekujem da mozda slucajno padne jedan par, a i to izuzetno tesko. Slicno vazi za MLB deo. Od 4 para, jedan jedini pogodak, a sve su bile kvote ispod 1.5. Plus su mi ogranicili igru za fiks prvih 5 ininga, posto sada u ponudi nema ciste pobede za pocetni interval, za velike favorite (zasto bih igrao 0.5 i 1 hendikep). Neverovatna pobeda Arizone, nakon 0-5; Houston ponovo zakazao, protiv jedne od losijih rotacija/bullpena; Dodgersi gube od skrpljene postave Angelsa (igrali bez 5 igraca, Ohtani usao kao PH), Cincinnati lagano dobija moje Piratese. Sve u svemu, nisu mogli uci gori rezultati. Ja retko igram nesto preko 1.50 i sigurno ne ocekujem brdo promasaja na kombo tiketu, makar slucajno birao parove.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Lokomotive Leipzig-Leverkusen 3+

Sandhausen-Leipzig 2+

Greifswald-Augsburg 3+

Lyon-Brest 2+

 

San Jose-The Strongest 3+

Wehen-Dortmund 3+

Ajax-PSV 2+

Troyes-PSG 2+

 

Kvote 1.92 i 2.09.

Prilican broj parova iz Nemacke, a tu su i Francuzi, The Strongest, te Ajax-PSV duel. Na pairu deluje prilicno verovatno.

 

Prateci tiket, sve 2P2+, Peterborough, Hull, Doncaster, Crewe, Gillingham, Plymouth, Sunderland, Wycombe, Forest Green, Harrogate, Oldham. Kvota 15244.80.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Chicago White Sox 5I H2(+0.5) (Alzolay-Rodon)

San Diego-Arizona 1 (Darvish-Widener)

 

Kvota 1.81.

Rodon ima fenomenalnu sezonu, 8-5, 2.49 ERA, 0.96 WHIP. Trend od 10 meceva nije upecatljiv (5-5, pobeda sinoc na otvaranju serije), no Cubsi su 2-8.

Padresi se obrukase nocas, nakon brze 5-0 prednosti. Na ruku im ne ide i solidan zaostatak na trecem mestu divizije (7.5 pobeda), te je imperativ dobiti meceve protiv non-playoff timova.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 1, Tampa 2, Cincinnati 1, Houston 1, LA Dodgers 1. Kvota 6.02.

Link to comment

Mogli bi ovi prevaranti iz Leverkusena do 3+; 2-0 jos od 14. minuta. 

P1+ tiket kod Engleza I Skota je bio relativno blizu, 14/17. Nisu dosli Doncaster, Montrose I Cove. Da, 500+ kvota.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, MLB 1/1), Augsburg je dosao 6+ (3+ kvota), a prosao je i siri MLB tiket (6+ kvota) Kup Nemacke se nekako uklopio, mada me je Leverkusen dugo nervirao. Francuzi ok, PSV iznenadjujuce ubedljiv. Za The Strongest je jedino objasnjenje, da je mec bio namesten; 1-0 (uz promasen penal), protiv tima koji ima svih 13 poraza i gol razliku 3-45, se ne moze desiti nikako. Dovoljno je videti da je bilo svega 6 suteva na mecu. Taman kada se MLB fino uklopio, uz ocekivanje kombo tiketa (i nije bila neka kvota, 7+), pada ovako nesto. Uhvatih cak 7 fikseva ukupno u MLB delu, dovoljno na kraju za izvestan plus.

Minimalni ulozi (polovina istih). 

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Austria Wien 3+

Waldhof Mannheim-Eintracht Frankfurt 2+

Munster-Wolfsburg 2+

Villingen-Schalke 3+

 

Kvota 1.81.

Skratih igru na jedan tiket. Pre par dana mi se nikako nije dopalo, kada je LA Galaxy dobio 1-0, te ih stavih kao deo sire kombinacije. Tri para iz Nemacke ponovo i Salzburg, standardne stvari, u svakom slucaju.

 

Prateci tiket, Koln P1+, Fortuna Dusseldorf P1+, Bolivar 2+, Ajax II 3+, Basel 2+, LA FC 2+, LA Galaxy 3+, Porto 2+, Viking P1+, Molde 2+, Klaksvik P1+, Rapid Wien 2+. Kvota 11.28.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-LA Angels 1 (Buehler-Detmers)

Cincinnati-Pittsburgh 1 (Mahle-Wilson)

 

Kvota 1.74.

Buehler ima fenomenalnu sezonu, 11-2, 2.16 ERA, 0.92 WHIP (uz jos bolji tekuci trend, 0.89 ERA). Skor u seriji, 1-1.

Cincinnati uglavnom lako resava moj Pittsburgh (8-1, sezonska serija), pa ne vidim razlog da se isto ne desi i danas. 

 

Siri MLB tiket, Toronto 1, Atlanta 1, Houston 1, Oakland 1, San Diego 1. Kvota 5.78.

Link to comment

Tesko dolaze i ove obicne stvari na fudbalu, Salzburg bednih 1-0, na ispod 1.30 za 3+. Nemci su usli jedva doduse (Wolfsburg); bolje da je to odmah palo, tja. :yawn2:

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, MLB 1/1). Fudbal sam mogao odigrati bolje. Nemci jedva, Salzburg nekorisnih 1-0. Dobro je sto sam MLS preskocio, no Norvezane zaobidjoh bezveze, a bila je hrpa golova, na dva moja standardna tima. MLB lagano, malo je falilo da ponovo prodje i siri tiket (Houston po treci put porazen protiv Twinsa).

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Nordsjaelland-Odense 2+

AZ II-Almere 3+

Viktoria Koln-Hoffenheim 2+

Kaiserslautern-Monchengladbach 2+

 

Kvota 2.42.

Kup Nemacke je zastupljen sa dva para, mada sam ocekivao efikasnije meceve u prethodna dva dana. Danci oprezno, Holandija 2 standardno.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Milwaukee H2(+0.5) (Mills-Freddy Peralta)

San Diego-Miami 1 (Musgrove-Thompson)

 

Kansas-NY Yankees >8.5 (Carlos Hernandez-Taillon)

Minnesota-Chicago White Sox >8.5 (Burrows-Giolito)

 

Kvote 1.96 i 2.43.

U zavrsnoj trecini sezone, nema previse filozofije, igra se na playoff timove, uz neki par na poene. Milwaukee i Padresi spadaju bas u ovu kategoriju, a igraju protiv timova, koji su bez sansi za odigravanje. Minnesota mi pravi puno problema kod fiksa, te ih odigrah na poene, dok su Yankees wild card (tim bi trebao da ide u 10+ poena, iz dana u dan, no oni igraju neke mlitave utakmice i dalje).

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...