Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nece Championship. Spojim omladinsku CL, Konferenciju i Championship naravno pada. 

Bayern 7+ za mali plus.

City ce mi oboriti i fiks tiket (trebaju mi bar 2 gola razlike).

Link to comment

Ovo u Mancesteru je bio verovatno najsigurniji par grupne faze i samo 2 gola padose. I posle se ne namesta.

Srecom te se potrefila ova goleada u Londonu.

 

Sutra od fudbala Liverpool 3+ i jos nesto. E sad to nesto je upitno. Napoli 2+, Dormund 2+, Barsa 2+, Leipzig 2+, sta od toga.:huh:

Link to comment
56 minutes ago, Nesh said:

Ubojiti strelci Championshipa od 7 utakmica samo 4 na poluvremenu 0:0. Nema sta, umesto 3+ valja ganjati 0-2. :D

 

"Zeznuo" samo Fulam, 6 od 7 utakmica 0-2, cetiri 0-1. Ko italijanska druga liga 80tih godina.

 

Imao sam i tiket gde sam kombinovao neke utakmice iz sedme lige (ovo sto se igralo danas 5 od 7 doslo 3+), izbacio sam najnize kvote (mislim da je i tu jedna omanula, bacio sam tiket, da ne trazim :D), ove dve iz konferencije (obe dosle), ali championship ni da primirise, ko da igraju bez lopte.

Nema leba!

Gotovi su sutra! :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, MLB 1/1), Bayern je dosao 5+ i 7+. Fudbalom i jesam i nisam zadovoljan. Jesam, posto uhvatih goleadu u Londonu (4.35 i 18 kvote). Nisam, jer nije dosao najsigurniji 3+ u CL sezoni. MLB par od prekjuce je dosao talicno, mada to i nije mnogo bitno. Tja, uzeh nesto, mada sam se razocarao skroz na kraju. Padne par gde su 3 gola trebala pasti vec do poluvremena.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Salzburg 3+

Leipzig-Lyon 2+

 

kvota 1.50.

Liverpool sam u startu planirao za 3+, dok je od silnih 2+ varijanti ostao samo Leipzig.

 

Prateci tiket, Napoli P1+, Dortmund 2+, Ajax P1+, Barcelona P/K1, Liverpool P/K1, Chelsea X2, Leipzig P/K1. Kvota 6.77.

 

 

NHL

 

Toronto-Ottawa 5+

Vegas-San Jose 5+

 

Kvota 1.65.

Krece NHL, pa da otvorimo sezonu na pravi nacin.

 

Siri hokejaski tiket, Munchen X2, Mannheim X2, SKA St. Petersburg >4, Jokerit >4, Ingolstadt 5+, Wolfsburg 5+. Kvota 7.29.

 

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Ajmo bar jos jedan gol na Leipzig-Lyon, da ne pogodim ponovo 7+, a da ne prodje osnovna stvar.

 

Bio si skroman i odma dodje. :)

A ja ocu dva kosa da padnu. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...