Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pogledah fast&furious6....na počektu filma ukapiram da nisam gledao 4i5 deo jer je treći nastavak bio glup i bez dva glavna glumca i nisam ga završio... ali to je bilo danvoOdgledam ja onaj cirkus, lepo mi "lego", kasno u noć vidim da su spremili i 7 deoali me fasciniralo da su na kraju fima napisali "da su voznje rađene u kontolisanim uslovima i radili su ih profesionalci" AJDE!2/3 vožnje u filmu je rađeno na računaru i nije videlo asfalta. Mislim, jel i na crtaćima piše takvo upozorenje?

Link to comment
Desilo se i to konačno, pogledao sam film koji je gori od legendarnog Devet smrti nindže.
negdje nakon pete smrti nindže čuje se u kninskom kinu vika, ako ovaj jos jednom ustane, ustajem i ja i idem ća. ustade nindža, ustade i lik i ode ća. :D
Link to comment
pogledah fast&furious6....na počektu filma ukapiram da nisam gledao 4i5 deo
sinoć ga pogledah kod drugara, onako u pozadini je bio... Mislim da sam ja preskočio od 2. do ovog.Bez zaeabancije, očekujem da u sledećem delu jurcaju po Marsu i spasavaju zemlju od Marsovaca, pošto im je spasavanje planete Zemlje pod "been there, done that..."
Link to comment
Pacific Rimpacific-rim-poster4.jpgRoland Emerih sedi u nekom cosku i place! Film za decu i omladinu, mada ne znam da li bi mogao da se prikazuje u letnjem/zimskom bioskopu. Ima Idrisa Elbu, ima velike robote, dovoljno.
Link to comment

Novi Evil Dead je teško govnouklonili su sve ono što je serijal činilo serijalom - humor, SF deo, Brusa Kembela :angry:ostao je običan recycled horora Sam Raimi da jede govna - mislio sam da se samo zajebao sa Spajdermenom, kad ono......

Link to comment
a Sam Raimi da jede govna - mislio sam da se samo zajebao sa Spajdermenom, kad ono......
Što si takav, Sam Raimi je dugo eksperimentisao dok najzad nije dostigao visok stepen profesionalizma sa filmom A Simple Plan (1998)...
Link to comment

Ah, sad, "bolje" je čudan izbor reči za skoro pa uspešan polufilozofski film... A, opet, od ovoga što sam gledao, njemu uglavnom pomalo zafali u svakom filmu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...