Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pa ne bas.

 

Kultni bi trebalo da preraste u klasik zbog nekih univerzalnih vrednosti koje nisu vezane za doba u kojem gledas film ili godinu u kojoj ga gledas.

 

Pariz Teksas, na primer - izuva i danas. Blejdraner. Odiseja 2001 etc, spisak je poduzi.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Easy Rider

 

Ja sam covek seljak, ne kapiram bas sta je ovde zavredelo titulu kultnog filma. Sasvim OK uradak ali nista vise od toga.

pogledaj kad si u ofisu no subtitles necessary možda ti se pojasni

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Pa ne bas.

 

Kultni bi trebalo da preraste u klasik zbog nekih univerzalnih vrednosti koje nisu vezane za doba u kojem gledas film ili godinu u kojoj ga gledas.

 

Pariz Teksas, na primer - izuva i danas. Blejdraner. Odiseja 2001 etc, spisak je poduzi.

 

Blejd raner ti izuva, a ovaj ti je problem...

 

Jedina razlika u rangu Golih u sedlu i Blejda ranera je ta što si i dalje u dobu hajpa ovog drugog dok ti prvi nije blizak ili si ga mimoišao...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
48 minutes ago, Caligula said:

Nije mi ptoblem.

 

Trebalo da kažem da si ga problematizovao, a ne da ti je problem. Uvek zaboravim koliko ti je tanano nepce još iz doba kada si bio kauboj. Što bi narod rekao, tri zrna pasulja uz čistu govedinu samo da potpognu unutrašnje procese u periodu postkonzumacije. Svako zrno preko je suviše i pomalo je prosto...

Link to comment

USS Indianapolis, loše snimljeno u PM i loše glume za izvoz. Negledanjem ovog filma nećete propustiti mnogo, zaobilazak preporučen.

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...