Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Salčići gotovi :wub: . Fala Dudi za ideju sa dodavanjem suvih kajsija i šljiva u džem mada će me to koštati još jednog šumećeg ranisana jer sam ogrebala do poslednje mrve činijice sa džemom i voćem , džem je plus ona mešavina sa čokoladom i rumom . A onda sam 2 vruća komada pojela na vratima od rerne :piggy: i sad očekujem vulkanske pokrete u želudcu .Svega ispalo 2ipo puta po ovolikoe81rcowrejk104rnbwzn.jpg

Edited by ljuttko
Link to comment

ima tih croc potova i po evropi, uvozi se to, prodavalo se i kroz teleshopove. pregovarajte sa chohanom da vam ponese jedan kada podje za otadzbinu, poslednji put sam video u jednoj ekstraordinarnoj kuhinjskoj radnji u centru brisela.

Link to comment

@historianPre otprilike godinu i po dana kacila sam neki (nepotrebno) fensi slow cooker a.k.a. crock pot koji sam kupila u Tehnomanijihttp://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=10129&st=255#entry1398624Ne znam da se snadjem na ovom novom forumu i da linkujem post, skroluj niz stranu, post 261Sad mozes da nadjes crock pot u nekoj olupanoj prodavnici svega i svacega u Decanskoj, Metalotehna-something, uvek zaboravim taj drugi deo imena. Tu ima i Tramontina serpi i super nozeva (chef's knife je bio 650 din), a ja sam jos pride ubola bingo pre 2 nedelje, neke fenomenalne posude od keramike uvezene iz Kolumbije koje sam nekad vidjala u Williams Sonomi za mnogo vise para.Evo ovakvu bebicu capila za 1500 din. http://www.williams-sonoma.com/products/la-chamba-columbian-clay-oval-casserole-dish/?pkey=cinternational-cookware&cm_src=international-cookware||NoFacet-_-NoFacet-_--_-Tad kad sam kupila ovu posudu, skoro isti crock pot kao onaj na CP sajtu cucao je na vrhu piramide od Tramontininih serpi. :)

Link to comment

Proveri kako dihtuje taj poklopac na Kenvudu, ja bas nesto nisam odusevljena mojim. Za one pare koje sam dala, moglo je to znatno bolje da se odradi. Onaj u drndavoj radnji u Decanskoj mi je delovao solidnije od ovog "tvog" Kenvuda, a mislim i da je oko 6 soma.

Link to comment

Da ti samo znas koliko sam prizeljkivala La Chambu, ovo je bio cis' kosmicki poklon. :)Elem, ovo ti je jedna olupana prodavnica na desnoj strani Decanske kad ides od Skupstine prema tunelu. Prodjes onu veliku poslovnicu MTS-a, prodavnicu zdrave hrane pa Soko Stark i tu negde, npr druga od Soko Starka. Krs prodavnica nakrcana do plafona, ima svega od prekidaca i osiguraca do raznih farbi za krecenje, slavina i gajtana. I La Chambe i Tramontine. :)

Link to comment

Ima odlicnih nozeva tu u prodavnici (mada sam nasla i jednog dedu na Kalencu koji valja Tramontinu). Ja bas nesto ne ljubim onaj moj Kenvud a nisam bas ni odusevljena kuvanjem crock pot style. Malo masim (a ne volim), drugacije je nego klasicno krckanje na tiho. Jedino sam se primila na spremanje dzemova u tome, to ispadne potpuno super. Moj ti je savet da pogledas prvo ovu spravu u drnd prodavnici jer mi je izgledala mnogo bolje napravljena nego ovaj moj predizajnirani ili ovaj tvoj. Plus Kenwood kuhinjske sprave prosto ne vrede tih para. + Tehnomanija dere.

Link to comment

Gde vam je taj na Kalencu sto valja nozeve, i Gaza spomenu neke keramičke na tezgama?Prošle subote sam se muvao tamo gde mislim da bi bili al' ne videh ništa što bi me privuklo (ruku na srce, već sam imao pune zembilje pa nisam zalazio u rukavce)

Link to comment

nemam ideju gde tacno, recimo na tezgama blize parkingu i blize maksima gorkog. mene su zapravo privukli neki sareni nozevi, komplet ko da je za beneton, radjen - oni imaju samo keramicki presvlaku sto mislim da i nije neka opcija a onda sam na tezgi kod tog lika video ta 2 keramicka ruska noza koji su delovali dosta solidno. sad, ruku na srce nisu kyocera ali mislim da ce odraditi posao kao svaki drugi keramicki noz, ko voli. mene malo frka od toga, to je ostro ko zilet a sklon sam povredama na radu u kujni.

Link to comment
Salčići gotovi :wub: . Fala Dudi za ideju sa dodavanjem suvih kajsija i šljiva u džem ...
nema na čemu, a salčići su ti vr', mame bokteovi moji me smoriše da pravim ponovo jerbo su oni prošli otišli za poklon, svi su dobili samo po jedan za probutako da i meni predstoji sad koji taj posao
Da ti samo znas koliko sam prizeljkivala La Chambu, ovo je bio cis' kosmicki poklon. :)
super ti taj poklon :)znam tu radnju, baš deluje ko težak krš, nikad mi ne bi palo na pamet da tu uđem, a greška, vidiš
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...