Jump to content
IGNORED

SWTOR


teacher

  

20 members have voted

  1. 1. Igranje SWTOR-a

  2. 2. Najviše očekujem od

    • Role play dela (Uživanje u priči)
    • PvE (Fokus na Questovima, levelovanju i borba protiv neljudskih neprijatelja)
    • PvP (Borba između ljudskih igrača)
  3. 3. MMORG

    • Igrao već, ohohoho
    • Ovo će mi biti prvi MMORG
    • Nikad neću igrati, imam život


Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bigvlada

    80

  • teacher

    76

  • Amos

    22

  • Santa

    17

Top Posters In This Topic

BTW završilo se sve ok :)Greška u banci :)
Blago tebi. Kod mene je prekomplikovana situacija da bih to izlagao ovde. I sad moram Marvina da pustim da me stigne na lvl 41. Još će naučiti i da igra dok meni ne odobre da mogu da nastavim da jebem kevu.
Link to comment
bao durjedi sage 10 lvlsad sam zavrsio prolog
Super! Na istom smo serveru, daj nick, moj je mathteacher, naravno. Jedi sage, bah, i ja sam. Kako ćeš se levelovati? Kao DPS ili healer?
Link to comment

Jučer napokon svršio Jedi Knight storyline quest. Odlična priča, mada ne mogu da se oduprem utisku da je posledni quest mogao da traje malo duže.

Ako neko igra sa Jedi Knight-om, pre odlaska na Dromund Kass, nabudžite malo gear na R2D2-u, jer možete voditi samo njega u fight protiv Emperor-a. Što se same borbe tiče, ja sam zaginuo 3 puta, dok se na kraju nisam fokusirao samo na Emperora, uključio sve CD-ove i udri... Preživeh sa 200 HP-a...

Link to comment
Super! Na istom smo serveru, daj nick, moj je mathteacher, naravno. Jedi sage, bah, i ja sam. Kako ćeš se levelovati? Kao DPS ili healer?
Komp mi bio u kvaru nedelju dana, sad se opem vracam swtoru.Nikako ne mogu da nadjem tvoj nick u igri, jos uvek se slabo snalazim.
Link to comment
  • 8 months later...

swtor goes f2p (uskoro)igra li to jos ko? pvp ili pve? koji server, itd.dajte neki savet nakon par godina igranjai koliko je zarazno, da znam da li da uopste instaliram ili da ne otvaram pandorinu kutiju...(nisam bas neki sw zaludjenik, vise sa stanovista igre kao igre)

Link to comment
  • 2 weeks later...
swtor goes f2p (uskoro)igra li to jos ko? pvp ili pve? koji server, itd.dajte neki savet nakon par godina igranjai koliko je zarazno, da znam da li da uopste instaliram ili da ne otvaram pandorinu kutiju...(nisam bas neki sw zaludjenik, vise sa stanovista igre kao igre)
igram ja, subscriber na The Red Eclipse PVE serveru. Imam sjajan guild i meni je do jaja. objektivno, igra je izašla jedno godinu dana pre nego što je zaista trebala. danas, to je sasvim druga igra u odnosu na decembar prošle godine. meni je to prvi i jedini mmo, ali imam uvida i u druge mmo igre sličnog tipa i swtor nije na nivou WoW-a ni u kom segmentu, ali ima svojih draži. može se svašta reći o swtoru, ali definitivno želim da uspe i ako se ne poredi sa wow-om, radi se o vrhunskoj igri. danas počinje F2P za sve. to znači da će bilo ko moći da skine igru za dž i igra za dž sa max 2 lika. besplatan će biti samo class story content, koji je po svima najjači adut swtora (meni je to ipak odličan pvp). naravno, uz ogromna ograničenja, ljudi će moći da igraju i side questove, 5 pvp warzonea nedeljno, beskonačno flashpointa tj dungeona (uz ograničenje da je omogućeno max 3 loot rolls nedeljno), veće cene za (+25%) za endgame opremu, itd. ovde je spisak za sve restrikcije. po meni, previše su ograničili f2p igrače, ali može im se, pošto su posle 1.4 patcha i malog gubitka momentuma od strane wow-a (posle expanzije), dobili natrag par stotina hiljada pretplatnika pa su se osilili.
Link to comment

koja je tacno razlika izmedju pvp i pve servera?po onome sto videh, samo su warzones pvp, a one postoje i na pve serverimasta je onda posebno za pvp server

Edited by Zverilla
Link to comment
Teacher i Zverilla dajte neke korisne linkove i savete, dosadjujem se do smrti, ovo mozda pomogne.
pa prvo da li si ikada igrao neki MMO? ako nisi, onda ti treba kratak tutorial za MMO in general. dakle, MMO rečnik koji će ti trebati da nađeš grupu, guild ili da prodaš nešto.drugo, što se tiče samog swtora:
*odabir servera, imaš 3 vrste (ovo je ujedno odgovor i zverili) servera: RP (role play, gde štreberi proživljavaju igru uživljavajući se u karakter i tu vladaju posebna ograničenja šta sme da se priča u chat prozoru, itd), PVP (player vs player, gde su sve planete otvorene pvp zone), PVE (player vs enviroment, gde se igra protiv NPC-a, ali i protiv drugih igrača u posebnim zonama). ako ne znaš šta ćeš, onda PVE, za evropu je to čini mi se samo jedan na engleskom - The Red Eclipse, gde sam i ja.
* posle biranja servera, kreira se lik. 1) bira se strana Republic (njanjavci, tj dobrice), Empire (evil), 2) bira se klasa (imaš 4 klase, koje u sebi imaju još po 2 podklase), 3) bira se izgled, etc
* ulaziš u igru i igraš
Imaš milion tutoriala za sve na youtubetu, a ja se nadam da će uskoro server biti online, pa se vidimo tamo.
Link to comment

Igrao sam WoW pre par godina pa nisam skroz zardjao, a uslovno receno fan sam SW tako da terminologija nece biti problem. Najvise me interesovalo ovo sa serverima, tako da si mi pomogao, prijavicu se na ovaj tvoj najverovatnije :).

Link to comment
Igrao sam WoW pre par godina pa nisam skroz zardjao, a uslovno receno fan sam SW tako da terminologija nece biti problem. Najvise me interesovalo ovo sa serverima, tako da si mi pomogao, prijavicu se na ovaj tvoj najverovatnije :).
super, možemo se dogovoriti da ti pomognem u početku, ali realno igra je jako jednostavna za igranje i vrlo intuitivna (dok se ne dođe do lvl50)...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...