Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

posle visegodisnje apstinencije, terapeutskog karaktera, ponovo otvaram ovaj mracni folder svog zivota - zajcev on games part2. jel zna neko gde imaju povoljne sluske (velike) i neki kvalitetniji laserski misevi u gradu?

Link to comment

Zna li neko sajt gde se prodaju originalne video igre?Tesko je danas, osam godina nakon izglaska, naci Diablo 2 sa originalnim cd key-om.

posle visegodisnje apstinencije, terapeutskog karaktera, ponovo otvaram ovaj mracni folder svog zivota - zajcev on games part2. jel zna neko gde imaju povoljne sluske (velike) i neki kvalitetniji laserski misevi u gradu?
Na pitanje ne mogu da ti odgovorim, ali mogu da ti preporucim RTL Ski Jumping 2007 kao odlican test za izbalansiranost novog prozivoda. ;)Ukoliko volis ski skokove bices odusevljen.
Link to comment
  • 1 month later...
Civ IV to get Colonization expansion
A new expansion for highly addictive turn-based strategy title Civilization IV is on the way.It's titled Civilization IV: Colonization and it's based, funnily enough, on 1994's Sid Meier's Colonization. You can expect a new interface, enhanced options for diplomacy, a new modding toolset and, should think so too, better graphics.Playing as one of four European nations, you're on a mission to dominate the New World. This will involve battling the locals in various regions as well as fighting fellow colonialists.Civilization IV: Colonization will work as a standalone game, meaning you won't need to own a copy of Civ IV to run it. The game is out this autumn.
cool.gif
Link to comment

pre izvesnog vremena je firaxis regrutovao beta testere za 'nešto'. verovatno je kolonizacijska ekspanzija to 'nešto'.interesantno da ne idu na separat igru, nego na ekspanziju.

Link to comment

Iako se ovo oglašava kao ekspanzija, ovo u stvari jeste zasebna igra, jer neće biti potrebna Civ4 kao osnova. Mislim da je označena kao ekspanzija samo zato što je kompletan motor igre isti kao Civ4.

Link to comment
kolega 'nasao' CIV IV za meka - hoce li to moci da se tera sa externog harda? :D
Uuu, teško. BTW, što bi sa eksternog? :D
grafika za vodu sada izgleda JAKO lepo...http://www.strategyinformer.com/news/1303/...nization-for-pc
Upravo je i meni ovo upalo u očicolonizationmainimage.jpgPrelepo. Loša strana je što će ovo malko pomeriti minimalne specifikacije koje su potrebne da bi se igra terala. Laički ocenjujem da je DirectX10 grafika u pitanju, za novije grafičke kartice to je OK, ali za laptope...
Link to comment
Kako mi malo pre reče jedna forumašica: ko zna - zna. :)To što ima ljudi koji i nisu za bolje nego FPS, ne znaci da CoD nije đubre neviđeno. Trči i pucaj; umara i zatupljuje.
cod serial je pravljen iskljucivo u multiplayer svrhe ... naravno da je isngle player dosadan, ali je cod2 mp zato najbolja mp igra ikada napravljena.
Link to comment

ovo civilization IV: colonization zvuci kao europa universalis. Mada, meni se EU3 nesto i ne svidja, posebno mi smeta sto nije turn-based iako se moze pauzirati, jer cesto se desi da omasim s pauziranjem i upropastim poziciju. U svakom slucaju, radujem se novom expantion packu.

Edited by BraveMargot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...