Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Čemu igranje bez bočica i zmajeva ^_^
Pa odraslo se, treba mi nešto realnije. cool.gif
  • Replies 9.5k
  • Views 772k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • pokupite sifua na epicu dok možete, imate 24 sata:   https://store.epicgames.com/en-US/p/sifu

  • gejming godina 2020. u očima i rukama mog desetogodišnjeg sina   malo neočekivan review. al nešto kontam da bi moglo da vam bude zanimljivo. ono što je bitno razumeti za početak je d

  • napadaj
    napadaj

    Kupite novi broj Sveta kompjutera, 500. po redu. Fenomenalan je, ubacili su kao dodatak Svet igara sa retro pregledom od 1977. do 2001. godine, pa su tu recenzije Super Marija, Mortal Kombata, Sensibl

Posted Images

CoD4 valja da protrčiš kroz njega. Ali ne više od jednom.Pitanje: Može li ova igra krekovana na netu da se igra?

CoD4 valja da protrčiš kroz njega. Ali ne više od jednom.Pitanje: Može li ova igra krekovana na netu da se igra?
Danke, sad ću da pojurim klince iz komšiluka, sigurno imaju. cool.gif
CoD4 valja da protrčiš kroz njega. Ali ne više od jednom.Pitanje: Može li ova igra krekovana na netu da se igra?
Ako mislis bas na CoD4, naravno da moze. Treba ti samo Xfire ili All-seeing eye (za pretragu servera) i udri. I zver od kompjutera, naravno <_< Ja sam igrao malo kod druga i mnogo je dobro...
CoD4 valja da protrčiš kroz njega. Ali ne više od jednom.Pitanje: Može li ova igra krekovana na netu da se igra?
CoD4, kao i svi prethodnici, ne valja ni da se protrči kroz njega, već je pravljen za multiplej, gde je igra jednostavno ultramegaturbofenomenalna :)
Bilo je priče o igranju Civ4 preko neta...Da li još uvek ima zainteresovanih? (i da li je moguće igrati sa "verzijama" koje većina nas ima, a da nismo platili 100$?)
mole se bednici da se iščupaju iz ralja piraterije i da odigramo nešto pošteno, a ne kao radomani kradovići da se grebu i još zahtevaju blagodeti net igrarija.btw, u životu nisam odigrao multiplayer civ. jel neko probao četvorku?
mole se bednici da se iščupaju iz ralja piraterije i da odigramo nešto pošteno, a ne kao radomani kradovići da se grebu i još zahtevaju blagodeti net igrarija.btw, u životu nisam odigrao multiplayer civ. jel neko probao četvorku?
Preko mreže sam igrao FreeCiv na Linuxu, ali 4 nisam probao. Btw, vrlo rado bih kupio oriđinale Civ4, samo kad bih znao kako i gde...

Evo jos jednog predloga za PPP multiplay - www.teewars.comteewarsactionez1.pngFully Freeware klon Soldat-a, sa cartoon-olikom grafikom. Tabao sam se sinoc sa nekim Poljacima jedno pola sata i bilo je poprilicno zabavno :lol: Ako ima 3-4 zainteresovanih mogu da kreiram PPP members only server u dogovoreno vreme.

to kao worms world party? Aj, može

Real time WWP :)

Cekaj, bre, koga vodis? Ja sam u Engleskoj pokusao sa Boltonom dva puta ali nije islo, nije bilo para a nisam hteo da prodam Anelku razbijaca i najebah k'o zuti <_<
A koga bih vodio? Naš najsrpskiji <_<
CoD4, kao i svi prethodnici, ne valja ni da se protrči kroz njega, već je pravljen za multiplej, gde je igra jednostavno ultramegaturbofenomenalna :)
Singl je za protčavanje, a multiplejer izgleda više nego obećavajuće.
mole se bednici da se iščupaju iz ralja piraterije i da odigramo nešto pošteno, a ne kao radomani kradovići da se grebu i još zahtevaju blagodeti net igrarija.
Nove igre malo sporije dolaze kod nas, ali u pravu si. Ne treba da drvimo o tome ovde.
Btw, vrlo rado bih kupio oriđinale Civ4, samo kad bih znao kako i gde...
Plato-plus. Ne mogu da se zakunem ali čini mi se da sam je video i u Rodiću na rasprodaji.

Trebao bi ovih dana da uzmem Wii najverovatnije u Beosoftu pa me zanima jel neko igrao ili mozda ima i kakva su iskustva? Jel stvarno toliko zabavno kao sto izgleda?

moraćeš prvo da nas pozoveš da procenimo... :wink:

drugar mi priča da je wii ultrazabavan. i to još igra kojekakve bejzbole i sl. :Da nije ni skup..

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.