Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

a kako znate da je kaljen?i bas vala, okreni ga naopacke, zagrej i izdzokaj cekicem. ako ne ispadne kupi novi bajk.
Prati fabulu radnje.Vec sam ga okretao i grejao bez rezultata.
Link to comment
Prati fabulu radnje.Vec sam ga okretao i grejao bez rezultata.
pa kad si pustio gravitaciju da radi posao. moras vise da se angazujes.a da odes kod bravara?
Link to comment

Sto mi ne rekoste da treba da cekam do penzije da se bizon stegne? :)Nalepio sam neko parce bakarne zice na patrljak i namestio sam ga tako da se ne pomera pa ce ga valjda za 12-24h uhvatiti. Nisam preterani optimista.Polepio sam jos neke sitnice po kuci tako da ako bar to sredim ne zalim lovu datu za bizona (520 kinti)Ako ne uhvati gde da idem? whistling.gif

Pocepala sam eko kožu na kauču, jel Ok da zalepim super lepkom?
Samo da vratim ovo pitanje na prvu stranu. Edited by katamaran
Link to comment
kad radim zidove, profile lepim popodne...pa sledeće jutro u nastavak akcijedakle, strpljenje
Ostavicu ga do sutra pa sta bude.Da sam bar izvukao drugu biciklu pre nego sto sam sve namontirao. (sestrina je isto kod mene u supi) Ne preskace mi se danas voznja. Sad cu da je izvadim al onda opet moram da se smaram sa namestanjem ove zice :(Ako i ne izvadim sraf a zalepim ove ostale sitnice sasvim sam zadovoljan za 520 kinti. Daleko veca kolicina nego obican super lepak a kazu da ovo cudo izuzetno jako lepiedit: great success :)Izvukao sam ovu drugu bez pomeranja prve. Odoh da se vozam. Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...