Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

6 minutes ago, Braća Strugacki said:

ne, najmekši je otprilike od 6 do 8 ujutro, samo nemojte da kažete to majstorima

Ovo nije tačno.

  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

bolji deo foruma ima mrning glory.

 

jos midzeta da isuce golemu karu i bog da nas vidi.

troika neverue.

 

Link to comment
On 15. 4. 2024. at 16:42, petaras said:

Ako je sudopera u ravni onda to mora da se izbije, ako je ipak visa bar neki milimetar odozgo onda moze da se "zalije" najtanjim mogucim alatom tanka linija da to zakrpi. E sad, zavisno od materijala ploce, mozda mora silikon da bude neutralni, ne onaj jaci sto ima neka valjda kisela svojstva pa moze da nagrize...

 

Edit: ali ipak je uvek bolje izbiti sudoperu, kao sto vec rekose, jer silikon na silikon nece da legne...

 

Mislim da je bilo koji sanitarni ok, nema tu neke velike razlike. Majstor mi je skoro kod silikoniranja kade rekao da bilo koji sanitarni uz odgovarajuce odrzavanje "drzi" do 3 godine, posle toga ili popusti ili se pojavi budj, pa Jovo nanovo...

Samo da prijavim da sam je skinuo, lepo oprao celu u kadi, sastrugao ostatke na elementu i postavio novi silikon. Legla je samo tako. Vrlo sam zadovoljan kako je ispalo.

  • +1 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 19. 4. 2024. at 15:19, Zaboravan said:

Ništa ne radim, samo da se pohvalim da sam okačio obaveštenje komšijama da će hilti™ da radi na 4. spratu od danas pa dok se ne završi. :lol:

Od samo da zamenimo™ mislim da ćemo stići do zidanog roštilja na balkonu. 

Drage komšije, radovi su gotovi, ostali su fini™ tako da svakako provedite 1.maj u peirodi. :lol:

Link to comment
14 hours ago, Zaboravan said:

Ma da, kuhinja, kupatilo, neka stolarija... Mrzim kada se mora a moralo se. 

 

Jeste bezveze kad mora, ali posle je super sa novom kuhinjom i kupatilom. Nadam se da je dobro ispalo tj onako kako ste zeleli.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...