Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Ja bih probala da iščeprkam celu vertikalu na kojo je oštećenje i ponovo fugovala, tim pre što znaš boju fug mase. Lepše će izgledati nego da zamažeš silikonom. 

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

na par mesta u tuš kabini su mi popucale fugne i to na delovima gde su pločice u uglu
 
da li mogu naknadno da tu stavim masu za fugne(sećam se da je u pitanju neka menhetn 11 boja) ili da izsilikonišemtm tu vertikalu
 
 
 
 
urađena je hidrozaštita u celoj kabini, ne samo na dnu
A tebi je tuškabina "zidana"?

Bolje bi bilo da "ogrebeš" pa ponovo da fuguješ.
Pločice su ti ok?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Onda ono što sam ti napisao.
Silikon nije rešenje.
E sad pitanje je da li možeš/umeš sam ili mora majstor.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima li neko predlog za dobru perionicu tepiha, treba mi dubinsko ciscenje tepiha, ali da ne cekam nedelju dana da mi vrate iste?

 

Neko je pominjao neku tip-top sa NBG, da li @renne  ili neko drugi.

 

 

Link to comment

ono sa nečim u bubnju veš mašine. zaglavilo ponovo. okrenuo sam mašinu na bok, skinuo pumpu, ulazno crevo u nju i    .....   ispala 10dinarka. sva korodirala/oksidisala/nepotrebljiva. žena me častila sa "svakačastmajstore". malo sam zabrljao sa vodom u mašini i instalaciji, nije bila poplava ali se skupljalo. amater.

  • +1 2
Link to comment

Može li neko da preporuči servis malih kućnih aparata? Imam dva štapna miksera koja sam sredila na identičan način pa da vidim ima li im spasa. 

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Može li neko da preporuči servis malih kućnih aparata? Imam dva štapna miksera koja sam sredila na identičan način pa da vidim ima li im spasa. 

 

Ako imaš FB, pitaj u grupi "Za manje smeca" - videh da ljudi često znaju za neke majstore, obućare i iz ostalih profesija koji umeju da poprave aparate i stvari

Link: https://m.facebook.com/groups/zaMANJEsmecaiviseSRECE/permalink/4672562959525260/

Edited by I*m with the pilots
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Može li neko da preporuči servis malih kućnih aparata? Imam dva štapna miksera koja sam sredila na identičan način pa da vidim ima li im spasa. 

bio je neki majstor u zemunu u zmaj jovinoj tamo kod trgića gde je pijaca, mislim da mi ga je buba preporučila

 

može kauboj da vidi jel živ čovek još uvek

 

na googlestreet je živ

 

zmaj jovina 27

ja popravljao usisivač i još neke gluposti

 

e

https://www.google.com/maps/@44.8461186,20.4131061,3a,90.000000y,8.903792h,89.812096t/data=!3m4!1e1!3m2!1sDiWH9L0xHvvlrIzJ0nsVyQ!2e0?lucs=a1&shorturl=1

 

znam da se mladenovčani i slabije snalazite na asfaltu otud i gsw

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 3 weeks later...

Beko sudomašina, izašla iz garancije. Prijavljuje grešku 02 koja se odnosi na dovod vode. Prvi put se desilo pre par meseci, i nakon što sam odvrnuo slavinu na max, tj povećao pritisak, radilo je bez greške tih par meseci.

Sad se dešava opet, proverio sam creva, filtere, sve je ok, samo neće da povuče vodu.

Ima li još nešto što mogu da uradim pre nego se obratim serviserima?

Prošlo iskustvo sa njima je katastrofa…

Link to comment

jel neko skoro menjao krov? :D

koliko otprilike košta zamena crepa?

imam ponudu za 7000 din/m2, meni se čini da je too much, s obzirom na cene crepa/komad na netu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...