Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

On 7.4.2022. at 8:52, Valkyrie said:

kad uđem u Okov, ne izlazim sat vremena :blush:

 

 

Velika su djubrad.Ja ih izbegavam.Idem samo kada moram i to zbog cool proizvoda (nevena leskovac)

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Trljam kao nenormalna ali i dalje imam, baš sam se sjebala. Danas nakon druge ruke ću da probam i piling neki. Videla sam na netu da skidaju kerozinom(?), al to vrv uljane. 

Link to comment
a može i vozom do stanice zemun, pa pešaka 200m
jeste ali se ide kroz neku rupu koja je bila rupa i pre 4 godine, koje su shanse da je postala prihvatljiva za transfer? unsure.gif

boju skidash vremenom.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

Trljam kao nenormalna ali i dalje imam, baš sam se sjebala. Danas nakon druge ruke ću da probam i piling neki. Videla sam na netu da skidaju kerozinom(?), al to vrv uljane. 

 

Akrilni razredjivac.

Link to comment
 
 
Velika su djubrad.Ja ih izbegavam.Idem samo kada moram i to zbog cool proizvoda (nevena leskovac)
Što? Ne primećujem da nešto odskaču sa cenama...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Što? Ne primećujem da nešto odskaču sa cenama...







... Shiit has hit the fan
 

 

Za boje su im cene ok.Sa svim ostalim preskupi.Svaka farbara je jeftinija od njih.

Cesto im je problem kolicina (onog cega nisu uvoznici)Recimo ako ti treba 15 dzakova gleta a oni imaju 8,ostatak ces cekati minimum 10 dana.To su nama par puta uradili.

Najveca prednost im je asortiman.Mada i tu su poceli da se ciganisu.Nekada su jedini imali stabila libele vise ih nemaju.

 

 

Krafter je dosta dobar,malo su zabaceni ali jebiga.Krafter su zajedno otvorili WURTH i ne znam koja jos bese kompanija i dosta su jeftiniji od okova,i imaju rekao bih veci izbor.

Link to comment
 
Za boje su im cene ok.Sa svim ostalim preskupi.Svaka farbara je jeftinija od njih.
Cesto im je problem kolicina (onog cega nisu uvoznici)Recimo ako ti treba 15 dzakova gleta a oni imaju 8,ostatak ces cekati minimum 10 dana.To su nama par puta uradili.
Najveca prednost im je asortiman.Mada i tu su poceli da se ciganisu.Nekada su jedini imali stabila libele vise ih nemaju.
 
 
Krafter je dosta dobar,malo su zabaceni ali jebiga.Krafter su zajedno otvorili WURTH i ne znam koja jos bese kompanija i dosta su jeftiniji od okova,i imaju rekao bih veci izbor.
Sad ću morati do tog Craftera.
A dobro ti si profi računaš u džakovima [emoji6]







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ajd da pitam ovde:
Treba mi ona motorna kosa da dovedem u red prilično zapuštenu i zaraslu parcelu na kojoj ima I sadnica voća.
Cenim da bi mi trebala ne ona sa "strunama" nego sa metalnim noževima.
E pa treba mi preporuka za modele i proizvođače.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

@Frank Pembleton  ja imam ovu ali sam je batalio jer mi je teška za rad. pošto mi je struja dostupna prebacio sam se na ovo. ova AGM mi je druga po redu. prva je bila lakša po težini no, ukradena mi je. prednost oveje što joj je štap deljiv pa je lakša za transport kolima.

Edited by djordje geprat
Link to comment

to ti je benigni kvar, verovatno plovak ili ona dihtung guma na izlazu iz vodokotlića

 

to rešava bilo koji majstor sa oglasa, al da računaš da će te odrati

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...