Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

22 minutes ago, Bambula said:

Ako je tako onda prvo probaj nekom finijom granulacijom,dok ne pokaže šta je tačno ispod,pa po potrebi menjaj granulaciju.

 

I naravno bez pritiska već pustiš mašinu da sama radi,da izbegneš ukopavanje i riseve koji su kasnije noćna mora za sanaciju,a da izgleda koliko toliko lepo.

 

 

hvala ti, puno si mi pomogao :)

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

On 26.4.2022. at 13:44, Deda Drda said:

Nadam se da će biti sve u redu. Ja baš ne volim da preporučujem ali oni su mi uvek uradili i bolje nego što sam se nadao. Gospođa/gospođica (žena/devojka) ne znam kako smem da se izrazim, koja tamo radi, je meni bila od izuzetne koristi. Ako nešto ne bude kako si želeo greh na moju dušu. :vesala2:

39-F14-B89-E62-F-4-D0-E-81-B8-8-B492058-

 

bolje od “originala”

 

hvala još jednom

:)

  • +1 4
Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

Šokantno, KUMS upotrebio crno-beli ram, kakav neočekivan a hrabar potez!
 

jesi to ti crtao kad si bio mali? 

Treba videti detalje slike, siguran sam da je tu negde i Fordov znak.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

Šokantno, KUMS upotrebio crno-beli ram, kakav neočekivan a hrabar potez!
 

jesi to ti crtao kad si bio mali? 

jasno mi je da sve što prevazilazi bojanke prevazilazi i tvoje poznavanje slikarstva, al evo idealne prilike da se to stanje popravi. doduše ne krećemo od alta mire al jbg


ljubica cuca sokić

 

:nobles:

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Valkyrie said:

:ajde:

 

Ok, moja greška. 

Je l' to Ljubica Cuca Sokić crtala kad je bila mala? 

 

 

 

 

ovo je pozna faza, tzv umerena apstrakcija

 

 

predlažem ti da za vikend posetite narodni muzej srbije, i uzmete one slušalice, prodete turu i budeš sledeći put potkovana za diskusiju ovoga tipa

:fantom:

 

  • Tužno 1
Link to comment

kumse, ono baš dobro izgleda, a ti mi deluješ kao osoba od razume se.

jedina moja zamerka na tvoj forumski opus je što si opisivao svoga drugara koji je bio na putu da postane bankarski činovnik pa je slagao novčanice po vregnosti i sve glava na glavu. tako da sada kad slažem novčanik i opsesivno ređam novčanice po tom receptu uvek izgovorim jebo sebe kumse, jebo sliku svoju. ako ti nisi to spominjao skrušeno se izvinjavam.

Link to comment
57 minutes ago, mammy two shoes said:

kumse, ono baš dobro izgleda, a ti mi deluješ kao osoba od razume se.

jedina moja zamerka na tvoj forumski opus je što si opisivao svoga drugara koji je bio na putu da postane bankarski činovnik pa je slagao novčanice po vregnosti i sve glava na glavu. tako da sada kad slažem novčanik i opsesivno ređam novčanice po tom receptu uvek izgovorim jebo sebe kumse, jebo sliku svoju. ako ti nisi to spominjao skrušeno se izvinjavam.


 

ne sećam se da sam to ja pisao

:cry:

 


 

 

al ne marim, to je manir na sportskom delu foruma pa sam navikao

 

 

lep pozdrav

:grozan:

Link to comment
5 hours ago, mammy two shoes said:

kumse, ono baš dobro izgleda, a ti mi deluješ kao osoba od razume se.

jedina moja zamerka na tvoj forumski opus je što si opisivao svoga drugara koji je bio na putu da postane bankarski činovnik pa je slagao novčanice po vregnosti i sve glava na glavu. tako da sada kad slažem novčanik i opsesivno ređam novčanice po tom receptu uvek izgovorim jebo sebe kumse, jebo sliku svoju. ako ti nisi to spominjao skrušeno se izvinjavam.

ja od uvek tako slažem novčanice

  • +1 2
Link to comment

na par mesta u tuš kabini su mi popucale fugne i to na delovima gde su pločice u uglu

 

da li mogu naknadno da tu stavim masu za fugne(sećam se da je u pitanju neka menhetn 11 boja) ili da izsilikonišemtm tu vertikalu

 

 

 

 

urađena je hidrozaštita u celoj kabini, ne samo na dnu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...