Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

plocice koje nisu ravne su pakao za ciscenje....ali ok na zidu se ne prljaju toliko..

 

 

i one male kao mozaik na onoj mrezi su uzas jer imaju gomilu fugni...npr za tus kabinu sto vece plocice,sto glatkije,sto keramickije i sa sto manje fugni

a kad na onom kanalu o uredjenju kuca gledam sta sve ugradjuju u kupatila samo se mislim kako ce se to cistiti i kakve sve neprakticnosti stavljaju bez pomisli o ciscenju...osim ako nece imati filter za vodu u celoj kuci..

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

6 minutes ago, ivy said:

plocice koje nisu ravne su pakao za ciscenje....ali ok na zidu se ne prljaju toliko..

 

 

i one male kao mozaik na onoj mrezi su uzas jer imaju gomilu fugni...npr za tus kabinu sto vece plocice,sto glatkije,sto keramickije i sa sto manje fugni

a kad na onom kanalu o uredjenju kuca gledam sta sve ugradjuju u kupatila samo se mislim kako ce se to cistiti i kakve sve neprakticnosti stavljaju bez pomisli o ciscenju...osim ako nece imati filter za vodu u celoj kuci..

 

Nece ih cistiti vlasnici..nego zitelji zemalja treceg sveta za 7$/h

Link to comment
13 hours ago, ivy said:

plocice koje nisu ravne su pakao za ciscenje....ali ok na zidu se ne prljaju toliko..

 

 

i one male kao mozaik na onoj mrezi su uzas jer imaju gomilu fugni...npr za tus kabinu sto vece plocice,sto glatkije,sto keramickije i sa sto manje fugni

a kad na onom kanalu o uredjenju kuca gledam sta sve ugradjuju u kupatila samo se mislim kako ce se to cistiti i kakve sve neprakticnosti stavljaju bez pomisli o ciscenju...osim ako nece imati filter za vodu u celoj kuci..

 

 

http://www.otg.rs/catalog/mellerud/ciscenje-i-odrzavanje-kuce/mellerud/plocice-mermer-prirodni-kamen/cistac-podnih-keramickih-plocica-1litar.html

Link to comment
  • 2 weeks later...
1 minute ago, Caligula said:

Motor od aspiratora (koji je radio) sada samo zuji kada se utakne u struju.

 

Sta da radim, imal neki elektricar po Zemunu a da ga znate da je OK

 

Neces da ga otvoris, procackas, procistis..vrlo je moguce da je zapekao od masti a da moze sasvim Ok da radi.

Link to comment

Bice mu to sudba na kraju.

 

Neveruem da je mast, pre ce biti neki kontakt. Juce radio necujno, nije se ni grejao. Jel moze onaj kondenzator (ili sta je vec onaj valjak uz motor) da ugine?

Edited by Caligula
Link to comment

doživljavam neobično smirujuće zadovoljstvo dok gledam ovo što rade. dragi napadaje, jesam li ja nastrana?

 

hvala za info

 

e jbg, na njihovom sajtu stoji da menjaju ekrane na samsung i iphone telefonima a ja imam asus. zvaću ih da ih smaram svakako.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Kapiram da sve rade, a to na sajtu im je da nabroje najčešće telefone. Bar meni tako deluje, pošto mi izgleda da imaju sve živo od opreme.

 

Uvek volim da vidim ljude koji uzimaju lebac preskupim zvaničnim servisima. :D

  • +1 2
Link to comment

samo da nahvalim onaj lidlov pistolj za farbu.

uzeo ga poodavno, al farbao ogradu tek ovih dana.

malo mi trebalo da pogodim dobru gustinu boje (to je do mog neiskustva ne do pistolja) , posle toga ide kao podmazano

Edited by Zverilla
Link to comment

imam neki lenovo (1 RSD uz ugovor) koji, kada ga priključim na laptop odmah počinje da ga puni. ne nudi opciju prebacivanja. drugi, alkatel, lepo me pita šta hoću. šta je u pitanju? kome da nosim?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...