Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

@renneGrdno se varas. Vecina dobrih sljastecih gejmerskih su mehanicke, sto znaci da imaju mehanizam slican kucacoj masini, da brzo vracaju "slova" a uz mehanizam ide i zvuk. Ja imam razer deathstalker, neki medium gamerski, kad kucam cuje me pola komsiluka.

 

@Marvin (Paranoid Android) Najbolje da odes do radnje i sam proveris sta ti odgovara. Ako se cuje u radnji ima da se cuje jos gore na gajbi/officu

Edited by Zlurad
Link to comment
[mention=1038]renne[/mention]Grdno se varas. Vecina dobrih sljastecih gejmerskih su mehanicke, sto znaci da imaju mehanizam slican kucacoj masini, da brzo vracaju "slova" a uz mehanizam ide i zvuk. Ja imam razer deathstalker, neki medium gamerski, kad kucam cuje me pola komsiluka.
 
Najbolje da odes do radnje i sam proveris.
Propustio si reč kvazi
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Imas onu logitech mk keys od 120e, dosta je tiha... E sad ona jeste low profile, ali su tasteri kao na lenovo laptopovima pa je ok za kucanje...

 

Uh, 120e... za to bih kupio porculansku mehaničku. Koja bi bila mnogo bučnija, ali za 120e jebi ga :laugh:

 

2 hours ago, renne said:

One šljašteće kvazi gejmerske plastične su dosta tihe

 

To, to, nema veze što šljašte, daj neki brend ili model

 

2 hours ago, Zlurad said:

 

@Marvin (Paranoid Android) Najbolje da odes do radnje i sam proveris sta ti odgovara. Ako se cuje u radnji ima da se cuje jos gore na gajbi/officu

 

Da, čovek bi pomislio to, no tako sam i ovu kupio :dry:

Link to comment
5 hours ago, Zlurad said:

 

EVO 750W ubaceno. Ne skrtarim na napajanju nego dustedim struju. Ipak mi zena pirocanka :lolol:

 

Napajanje povuče struje onoliko koliko treba mašini. To što je deklarisano na 750 vati ne znači da stalno troši 750, to je maksimum koji može da povuče.

Link to comment

zapravo to je max koji može da isporuči komponentama, pošto nije 100% konverzija iz ac u dc takvo napajanje može da povuče 850-900 W iz zida, u zavisnosti od efikasnosti :happy:

- no to nije ni bitno pošto njegova mašina ionako neće trošiti više od 300-350W pošto neće oc ni pc ni vga :D

Link to comment
3 hours ago, gone fishing said:

zapravo to je max koji može da isporuči komponentama, pošto nije 100% konverzija iz ac u dc takvo napajanje može da povuče 850-900 W iz zida, u zavisnosti od efikasnosti :happy:

- no to nije ni bitno pošto njegova mašina ionako neće trošiti više od 300-350W pošto neće oc ni pc ni vga :D

 

Da, da isporuči, nisam bio precizan, nešto ide u gubitke (grejanje). Na napajanju ne treba štedeti, ja sam pre 15 godina bio kupio čiftekovo od 550W, svi su me gledali kao da sam nenormalan, ali dan danas traje, a imam prilično rastrošnu video kartu. Sad je već na granici upotrebljivosti, ali kad budem ponovo kupovao novo kupiću najbolje u ponudi svakako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...