Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, theanswer said:

von je igra on je dao trojku, wg nije igrao

Прво полувреме

Друго полувреме

 

Срећом играло се у хали па ветар није правио проблем.

Новица је био у хали али није се скидао. Нисам видео Вилијамса Госа нити Аранитовића. Вон, Вања, Си, Пецарски, Гагић је стартна петорка, с напоменом да је за лопту скако Си. Вон ме није убедио да заслужује да заузима место Тадићу у ситуацији када не играмо Еврокуп а у АБА лиги немамо шансе. Мислим да га и Чанак тестира пошто је Вон имао највећу минутажу. Дао је тројку за победу, али је пре тога промашио две са отворених позиција док је на другој страни Лалић убацио две тројке и увео утакмицу у неизвесно.

Link to comment

koliko prima ova hala gledalaca? znam da je relativno nova

sta ima sad od sporta u gradu? za kk si pisao da je bila neka opcija da upadnu u aba

rukomet je nekad bio jak u zrenjaninu

Link to comment
51 minutes ago, pbg12345 said:

koliko prima ova hala gledalaca? znam da je relativno nova

sta ima sad od sporta u gradu? za kk si pisao da je bila neka opcija da upadnu u aba

rukomet je nekad bio jak u zrenjaninu

 

ne za abu, nego u kls ako vrsac ode u aba 2, ali kako je savez pretio ovima da moraju da igraju i kls nije ni bilo upraznjenih mesta

 

prima oko 3000. mislim da ima 2800 mesta. 

 

od sporta u gradu jedno veliko nista. proleter igra prvu b ligu, tj sada je to druga muska, isto je i u rukometu, klek ima odbojku, u fudbal sad guraju sns pare u radnicki zrenjanin itd. sve u svemu tuga

 

 

Link to comment

ima i tu i poneki plivač, rvač i tako to, najbolji naš futsal repstativac je zrenjaninac. ali kad god prođem pored karađorđevog parka smuči mi se, zaraso u koprive sa žvrljotinama po onom raspalom betonu. nekad je u taj grad dolazila barsa da rutinski trsne od proletera...

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...