Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

mozda nije lud, al' definitivno deluje prilicno poremeceno kad uleti u ove svadje sa samim sobom.

najcrnje po njega je sto ovakvim istupima prosto cini uslugu prozivanom limaru, koji u svojim obracanjima deluje prosto... normalno, u odnosu na ove pantarine manic street preacher momente.

ovo sto sljam iz trenutne uprave radi, tj. manir njihove "komunikacije", pre svega obracanja u kojima se "sasvim slucajno" pominje komsiluk, je toliko bedno i odvratno da i kod najmirnijih ljudi moze da izazove samo bes i prezir. u ovome prednjaci dzaba d'hat koji je prosto odlepio u poslednje vreme, tako da sva ova nervoza kojom zrace u svakom obracanju, deluje kao rezultat nekog realnog internog problema, tipa da ih je neko nagazio i da im prilicno gori pod nogama. druga opcija je da na celu fk imamo samoizolovanu grupu paranoika koja vise i ne gleda gde udara u svom isprojektovanom strahu od "necega"...

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 1/31/2018 at 9:15 AM, mozzer said:

Znam, naravno, ali isto to se odnosi i na KK CZ. Njima su ocistili dugove svi znamo na koji nacin

 

Pretpostavljam da im je Vucic ocistio dugove na taj neki nacin ili...?

Link to comment

Ma jebo komšiluk, to je dio sa'ću izdam saopštenje™ folklora, ali ovoliko pljuvanje, i na ovaj način, predsjednika kluba iz istog SD mi zaista ne ide u glavu, kao da im je taj Ostoja u najmanju ruku silovao pola familije. Šta god da je radio kontra sadašnje uprave FK (koju ovaj tako svesrdno hvali kao da su u pitanju solunski borci a ne Vučela i SNS mladolideri sa Pravnog) to nije opravdanje ovakvog uličarsko-kompleksaškog udara, baš je gadno za gledanje, ne kapiram ko njemu drži leđa pa ljudi gostuju kod njega u ovim budalaštinama. To je kao gostovanje na Pinku. Ali valjda ako Vučko ima svog DJV-a i Mitrovića, tako Vučela i Vazura hoće da imaju svog Pantu.

Otišli smo mi braćo moja sa druge strane brda u kurac kompletno, kad u sportskim klubovima banku drže ovakvi kompleksaši i bolidi. 

Edited by James Marshall
Link to comment
3 hours ago, BlackGeorge said:

Nisam znao da su Ostoja i uprava FK Partizan u teškom ratu. Evo od 6.minuta pogledajte...šta je ovo,baš sam iznenađen?

 

 

 

treba pomoći ovom čoveku

Link to comment

Ima razumijevanja za mlade fašiste sa transparentom protiv Omića, ne smetaju mu oni, već oni licimuri što kritikuju te naci-magarce.

 

Budaletina. 

Link to comment
2 hours ago, Malvo said:

 

Pretpostavljam da im je Vucic ocistio dugove na taj neki nacin ili...?

Pa nije licno, naravno. Uz kompletnu dogovorenu logistiku i podmazivanje/ pritisak/ podrsku gde god je trebalo. Ili ti mislis/ smatras da je taj UPPR realan/ zakonski i ekonomski moguc?

 

Mislim nebitno, meni je ok sto su oporavili KKCZ, problem kosarkaskih klubova je sto su neprofitabilni i mora da se napravi ozbiljan i transparentan sistem finansiranja. A ne da finansiranje zavisi od veza i od toga ko je na vlasti 

Edited by mozzer
Link to comment

Posto Vucic moze da stoji iza svega, sasvim je moguce da stoji i iza ovog.

 

Medjutim, znas sta je problem? Sto je taj UPPR odobren i zapocet dok se Vucic spremao da radi u firmi svog brata posle ko zna kojih po redu izgubljenih izbora. Eventualno je Toma mogao da pomogne nesto kasnije, ali ne verujem da ga je to interesovalo.

Link to comment

Pa ne kazem ja da je Vucic, vec da se politicki stvorila takva situacija da jedan takav ekonomski nevalidan UPPR bude izglasan. Nije bitan Vucic ovde, vec pravljenje realnog sistema finansiranja ako je to moguce za kosarkaske klubove.

 

Ovako se sve svodi na to ko ima bolje veze u vlasti i koga ce da vise podrze.

 

Inace sa ekonomske strane taj UPPR je, a radio sam i video puno UPPR-ova, jednostavno nerealan i nemoguce da bude izglasan od strane poverilaca osim ako nema jaku logistiku i podrsku i pritisak da se izglasa. 

 

Inace Covke je to sto ti kazes da oni jos nisu bili u vlasti jako dobro iskoristio i zastitio se preko tog dokumenta da ne mogu da ga isteraju iz kluba... dok ne pristane na neko poravnanje....

Link to comment

Neće reći ništa kao što nije rekao ni do sada. Čisto gubljenje vremena je gledati to. Ponoviće sve što je pričao do sada na konferencijama, samo će malo drugačije prepričati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...