Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Brat Bandža Si index 18 za 13 minuta. Mega u prvom šutira slobodna 4/15.

 

Koprivica na terenu u Pioniru, srećom u roze dresu. Kakvi flešbekovi iz vremena kada je bilo bolje baciti loptu u Dunav nego njemu dodati.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

47 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Koprivica na terenu u Pioniru, srećom u roze dresu. Kakvi flešbekovi iz vremena kada je bilo bolje baciti loptu u Dunav nego njemu dodati.

dobro, nije da se salic ne trudi da odrzi uspomenu na koprivicu u nasim srcima.

Link to comment
On 2/4/2018 at 7:33 PM, BlackGeorge said:

Bandža Si nezaustavljiv. Eh da smo ga ranije uzeli....

 

Jes, pa da imamo imperativ rezultata

Link to comment

Kaze Ostoja:

 

"Još niko ne zna da sam se obratio sudu sa predlogom za privremenu meru i on je razvlastio menicu na osnovu koje je banka blokirala Partizan. Klub je dakle pre 15 dana deblokiran, pustili smo u tom momentu dve plate igračima i radnoj zajednici."

 

Koliko se ja razumem, privremena mera (zabrana izvrsenja za poverioce) se uvodi od strane Suda kada duznik ili neko ko to uradi za duznika aplicira za UPPR...

Link to comment
22 minutes ago, ZokiAsov said:

S kim se mrdzujemo? Je l ce Jojic da izjavi da dinamiku niko ne moze da zabrani kako ce se zvati? Ili Borac zbog limara?

E to stvarno ne znam, ili kako kazu Jarboli:"Bas je smesna moja muka, ja sam covek sacinjen od Zabluda......"

 

Moze UPPR i bez mergera, ali ako se budu spajali tjah, verovatno Dinamic Duo... mada bih ja bas preferirao Borac

Edited by mozzer
Link to comment

Gotovo prvo poluvreme u ljubljani. 36 - 37 za Partizan protiv Olimpije. Odličan williams-goss 12 poena i 5 asistencija za poluvreme.

 

Još uvek imamo šanse za 4. mesto jer je mornar izgubio od cedevite u baru.

Link to comment

Glavni utisak poluvremena je skandiranje partizanovaca u hali predsedniku države, hehe...

Lepo čuti posle duže vremena.

 

Inače, Šalić u prvom poluvremenu možda nije bio pri šutu (0) i skoku (0), ali zato dve izgubljene lopte i 3 faula.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

dobar kvami. steta sto nismo uspeli nijednom da se odlepimo - ako udjemo u poslednjih 3-4 minuta s manje od 10 u plusu, rutinski gubimo ovo :(

 

btw: vanja marinkovic - najveci mlakonja u istoriji kkp.

Edited by Nebojsa
Link to comment
10 minutes ago, 1n54jd3r said:

Djoko u dominacija mode-u....jbt, kad ce taj lik da se preseli u neku kls ekipu

 

Teško da može u kls, bh liga je ipak realnija opcija za njega.

 

Vanja je naravno očajan ali i Aranitović ne igra ništa. Mora Čanak da izvuče iz njega nešto kako god zna do kraja sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...