Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, Med Livadski said:

Oba gola preko leve strane, 3:35 kakav bol u ... Stankovica. 
Noma, Arsa :ziga:

Немој тако, диг'о је руку да тражи офсајд :1_grinning:

Link to comment

Сад гледам Арену, преглед кола...

Председник Рада рекао да тренер и играчи више неће бити доступни медијима, незадовољни су суђењем. Најпроблематичнија је рука Цакија пре него што смо дали трећи гол.

Link to comment
1 minute ago, Captain_Darling said:

Сад гледам Арену, преглед кола...

Председник Рада рекао да тренер и играчи више неће бити доступни медијима, незадовољни су суђењем. Најпроблематичнија је рука Цакија пре него што смо дали трећи гол.

Smejurija za sta se bune. Ja reko ko zna sta je.

Link to comment

Gol koji im je dao Arsa iz slobodnjaka, da se pokriju ušima....ali ruka na centru je bila bitna. Živ nisam kad počne kukumavčenje Milijinog zeta....očekujem još..koliko sutra :angry:

Link to comment

Izgleda cim neko izgubi odmah znaci da je sudija upleten. Udarilo ga je u ruku ali ruka je kompletno bila spustena uz telo, niko nije bio uz Cakija i sve se to desavalo na nasem delu terena ili ti oko sredine. Ruku ne moze da odsece a namere nije bilo niti je imalo zasto da je bude. Mozda je sudjenje bilo tendenciozno kao recimo kod blizanaca ali to se na snimku nije videlo. Jos raznorazni pisu po portalima kako smo im postali ljigav klub, ti isti sto navijaju za blizance i sto im to kod njih ne smeta :D Smejurija za desetku.....

Gledam uvek da budem objektivan kao i vecina ovde i mislim da se iz prilozenog vidi da je ovo lepa pobeda. Ne znam samo kod starta Raula da li je zakacio loptu prvo ili ne ali i dve greske nisu strasne a verujem da je bilo i na suprotnoj strani. Inace situacija kada traze faul nad golmanom kada je bio u skoku sa Pavkovim je za aps. :D

Cekamo Cuku sa velikim iscekivanjima. Svaki rezultat je ok pa i da se okliznemo nije nista strasno. Bitno je da se sa igraca skine pritisak i da odigraju najbolje sto mogu a mi smo prikljucak uhvatili i cekamo prelazni da vidimo za sta ce se uvatimo.

Link to comment

ruka.thumb.jpg.14cedf690859df7c0d8f99038f9c6db9.jpg

Kako olos Beogradska, koja kukumavci na sav glas, ne videse ovu ruku kod prvog gola Rada? Nisam bas najbolje uhvatio momenat al se na snimku jasno vidi.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...