Jump to content
IGNORED

Tolkien vs. Andric


Аврам Гојић

Koja je knjiga bolja?  

118 members have voted

  1. 1. Koja je knjiga bolja

    • Lord of the Rings
      32
    • Na Drini cuprija
      86


Recommended Posts

Knjiga "Hobiti" je decja, a "Gospodari prstenova" su o pederastiji... Ako ne mozes nauciti naslove knjiga koje kritikujes (posto je citanje vec prevazidjeno), kako ti ide s tim ozbiljnima? Jesu mnogo bolje "Gospodjice" i "Znak pored puta", posto ja mislim da je to nezavrsena trilogija o zenama u saobracaju i kao takva potpuno bezvredna?

Link to comment

Knjiga "Hobiti" je decja, a "Gospodari prstenova" su o pederastiji... Ako ne mozes nauciti naslove knjiga koje kritikujes (posto je citanje vec prevazidjeno), kako ti ide s tim ozbiljnima? Jesu mnogo bolje "Gospodjice" i "Znak pored puta", posto ja mislim da je to nezavrsena trilogija o zenama u saobracaju i kao takva potpuno bezvredna?

Hobiti kao nisu knjiga za decu?

Ako je Piter Dzekson do te mere deformisao izvorni materijal Prstenova da ta dva nemaju veze s vezom onda je jos gori reziser nego sto sam mislio.

Filmovi jesu 10 sati kukumavcenja homosexualca dok se neke cgi stvari desavaju okolo i nista vise od toga.

Link to comment

Nije apsolutno nikakav problem da je bar interesantno kukumavcenje.

A i nije preterano interesantna tema ako mene pitas.

Da sam hteo da napisem peder napisao bi, pogresno udaras.

Edited by frn1782
Link to comment

Hobiti kao nisu knjiga za decu?

 

Knjiga se zove "Hobit" a pomenuo sam i ubacivanje mnozine u "Gospodara prstenova", sto je cesci i najpouzdaniji diskvalifikator. Tesko ti ide i citanje postova, vec kod naslova dela imas problem i ja ne znam kako tebi bilo koje delo moze biti neozbiljno.

Link to comment

Knjiga se zove "Hobit" a pomenuo sam i ubacivanje mnozine u "Gospodara prstenova", sto je cesci i najpouzdaniji diskvalifikator. Tesko ti ide i citanje postova, vec kod naslova dela imas problem i ja ne znam kako tebi bilo koje delo moze biti neozbiljno.

 

U doba interneta, pamćenje je precenjeno. Sve što treba, može se naći uz dovoljan broj klikova ;)

 

No, meni je prosto zabavno koliko neko može da bude glup te da dodje na ovaj forum da iznosi negativne one-linere o knjizi koju nije ni pročitao.

Link to comment

Ja nisam odgledao Hobita. Počeo i prvi i drzgi deo i odustao. Ono kad beže rekom je da se ubiješ. Knjigu sam nedavno pročitao po trideseti put. Uživao skoro podjednako kao prvi put

Link to comment

pomenuo sam i ubacivanje mnozine u "Gospodara prstenova", sto je cesci i najpouzdaniji diskvalifikator. 

 

hehe da, da, o da, koliko si samo u pravu

 

ovo mi je opsesija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...