Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

ELEX (Piranha Bytes) obećava. Posle neinteresantnog uvoda i samog početka me je zainteresovao do tačke da sam privremeno batalio Fallout 4 usred igre.

 

Neka čudna kombinacija Gothic-a i Fallout-a izgleda.

 

elex___a_piranha_bytes_game___promoartwo

 

elex_gamescom_4k-2060x1159.jpg

 

ELEX_Panorama_3840X2160_noUI_0000.jpg

Link to comment

ELEX je definitivno fenomenalan. Grupa od 25 ljudi iz PB-a je uspela da napravi luđu stvar od Bethesde i njihovih neograničenih resursa. Ništa novo, mada su kritike, naravno, loše. Nova generacija gejmera i kritičara ovakav pristup jednostavno ne može da razume.

 

Onaj ko je voleo Gothic, voleće i ovo.

Link to comment

Pisao sam pre par strana o njemu. Meni se dopao. Ok prica; fino koncipiran svet; jetpack je svrsishodan (to su verovatno uradili da se u startu ne bi ginulo non-stop). Naravno, kao i kod vecine igara, nisam presao iz cuga, vec i ovaj naslov ceka svoj red za nastavak.

Link to comment

S' obzirom da sam sredio novi komp resio da krenem da igram sta nisam mogao, i odmah vidim da danas ne postoji igra bez bar 20gb instalacije :blink: skidam Far cry 4 a vi preporucite sta jos.

Link to comment
3 hours ago, Moća said:

S' obzirom da sam sredio novi komp resio da krenem da igram sta nisam mogao, i odmah vidim da danas ne postoji igra bez bar 20gb instalacije :blink: skidam Far cry 4 a vi preporucite sta jos.

20+GB instalacija, loot box-ovi, always connected, sezonske propusnice i ostala sranja su sada novi normativ za AAA naslove, kuga ih odnela. Srećom, u manjini su. 

 

Witcher 3, možeš ga pazariti na gog-u. 

Link to comment
14 minutes ago, bigvlada said:

Witcher 3, možeš ga pazariti na gog-u. 

 

+1 Ne samo da manjka u svim ovim sotonskim stvarima kao što Vlada Veliki kaže, ali osim toga je... neverovatno, nezamislivo sjajno urađena igra.

Nemoj da te obeshrabri ako nisi igrao prethodne - nisam ni ja, pa sam opet uradio svaki quest u igri, a i plus na to, pročitao svh 7 knjiga. Potpuno novi horizont za mene u igrama. Teško mi je ovo reći, ali... legla mi je više i od... Skyrima. Talose, oprosti mi.

Link to comment

Ja bih pre W3 odigrao 1&2 makar na story modu.E sada ima tu puno sati igranja ali kao zagrevanje za jednu od najboljih svih vremena vredi .

Kao kad pitaš da li mogu da gledam Terminator 2 bez keca,naravno da mozeš ali jbg...

Link to comment

nije moja slika

 

sada igram sa turcima, isprobavam normal mode i ironman.

 

pre ovoga sam igrao sa burgundy i sa venecijom, kasnije napravio italiju i zauzeo 90% mediterana. nisam trebao prvu pravu kampanju igrati sa prussijom, sada svaka vojska u odnosu na nju izgleda kao amaterska.

Link to comment
On 2/1/2018 at 4:54 PM, 189- said:

nije moja slika

 

sada igram sa turcima, isprobavam normal mode i ironman.

 

pre ovoga sam igrao sa burgundy i sa venecijom, kasnije napravio italiju i zauzeo 90% mediterana. nisam trebao prvu pravu kampanju igrati sa prussijom, sada svaka vojska u odnosu na nju izgleda kao amaterska.

Oni imaju nenormalno brzo popunjavanje vojske. Mogu da izdrže rat protiv tri države u isto vreme. Ne napadam ih dok ne razvijem dovoljno jaku mornaricu kojom mogu da im blokiram pojačanja dok osvajam provincije po Balkanu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...