Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

5 hours ago, klimt said:

Za beyonce: Na donjem snimku ono što se uglavnom vrti u prvom setu. Sve sa novog albuma koji je sasvim ok.

 

 

hvala, klimte :)

 

 

Link to comment

Da li je neko skorije gledao GS ili slusao zive snimke? Vredi li otici na koncert? U kraju su sledece nedelje. Iako veoma postujem rad HG, nisam onaj koji se klanja na pomen njegovog imena.

 

image.jpg

 

Jedna od davnih zelja u komsiluku. Ovu gospodu ne treba propustiti. The Builders and the butchers

 

ba83ec7778.jpg

Link to comment

Mada mi je neutemeljena ova ideja o elektronici kao world music-u sada, posto je slusa ceo svet jer ima univerzalni jezik. To isto moze da se kaze i za rnr kasnih 60-ih koji je bio rasprostranjeniji i prihvatljiviji nego elektronika danas, pa ga niko nije nazivao world musicom jer ga slusa celi svet.

World music je pre svega muzicki zanr, koji je postojao naravno i pre 80-e, samo sto nije imao ime, i to nema veze sa sa time koliko se slusa.

 

Nego, kakva je sema ispala sa ring ring, jer vidim da se ovaj nastup pominje i na toj frekvenciji.

Kad smo vec kod konceraza i Ring Ringa, preporuka za subotu, duo Ken Vandermark-Pal Nilsen Lav u SKC-u

Link to comment

^^ ring ring: kad sam objavio da dolaze javio se bojan i pitao što mu nisam ponudio za rr. nisam jer mi rr nije ni pao na pamet. onda smo se dogovorili da ga najavljuje kao off program svog festa i stoga sam pomerio satnicu da mogu ljudi da stignu sa rr-a tako da igralom počinju u 22:30, a dirtmusic od 23:30.

Link to comment

ako na dm misliš, trebalo bi da sutra okačim večerašnji koncert u sofiji. ili, još bolje, idi na fb, nađi alarma punk jazz stranicu i prati šta se dešava.

Link to comment
4 hours ago, wayfaring stranger said:

Moze li snimak Igraloma?

jedino da ih uslikam. nemam čime, jbg

3 hours ago, Apollo Creed said:

Bad da obezbedi neki live stream da se ne cimamo bzvz do Grada...:fantom:

hehe, jednog lepog dana, a možda i pre ;)

Link to comment
Bad da obezbedi neki live stream da se ne cimamo bzvz do Grada...:fantom:
Hej, ja sam na 1000km+ od Grada tako da.. ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...